Bahri Kaya yeni takımı ile ilk sınavını eski takımına karşı verecek

UTAŞ Uşakspor’un teknik direktör olarak anlaştığı Bahri Kaya, yeni takımımı ile ilk sınavını geçtiğimiz Şubat ayında ayrıldığı eski takımı Sarıyer karşında veriyor.

Bahri Kaya yeni takımı ile ilk sınavını eski takımına karşı verecek

Saryer’in artılarını ve eksilerini iyi bile deneyimli teknik adam, yeni öğrencilerini bilgilendiriyor ve karşılarında Süper Ligin deneyimli oyuncularından oluşan bir ekip olduğunu belirterek, Sarıyer maçını kazandıkları takdirde UTAŞ Uşakspor için ligin yeniden başlayacağı yönünde motive etmeye çalışıyor.
Öte yandan TFF. 2 Lig beyaz grupta ilk yarının son haftası, ilginç maçlara sahne olacak. UTAŞUşakspor, grupta 35 puanla 3. sırada yer alan Sarıyer’i yenerek bir çıkış yakalamak ve kabustan uyanmak istiyor.
Grupta lider durumda olan 38 puanla Sakaryaspor, 36 puanla 2. sırada yer alan Yılport Samsunspor ile karşılaşıyor. 35 puanlı Sarıyer de Uşak’tan 3 puanla dönerek aradaki puan farkını kapatmayı hesaplıyor.
Teknik Direktörlüğünü Serdar Bozkurt’un yaptığı, Sarıyer kadrosunda; eski BJK’li Ali Kucik, eski GS’li Yaser Yıldız, Yusuf Tantan, Kerem Çalışkan, eski Fenerbahçe ve Trabzonsporlu Serkan Balcı, Medikalpark Başakşehirli İskender Alın gibi Süper Ligde yıllarca top koşturmuş ünlü yıldızlar yer alıyor.
Pazar günü saat 13.30’da Uşak 1 Eylül Stadı’nda oynanacak maçı Bursa Bölgesinden Cihan Aydın yönetirken, yardımcılıklarını da Hatay Bölgesinden Arif Dilmaç ve Antalya Bölgesinden Arif Dilmaç yapacak.
TFF. 2 LİG BEYAZ GRUP 16. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
YILPORT SAMSUNSPOR    4-0    MANİSASPOR    
SARIYER    3-3    HACETTEPE SPOR    
KEÇİÖRENGÜCÜ    1-0    UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.    
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR    1-0    GÜMÜŞHANESPOR    
GAZİANTEPSPOR    1-4    SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR    
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.    1-0    ANKARA DEMİRSPOR    

İNEGÖLSPOR    0-1    EYÜPSPOR    
BAYRAMPAŞA    0-1    SAKARYASPOR A.Ş.    
KASTAMONUSPOR 1966  1-0  AMED SPORTİF FAALİYETLER    

TFF. 2. LİG BEYAZ GRUP 17. HAFTA PUAN DURUMU
15.12.2018 13:30    EYÜPSPOR     - GAZİANTEPSPOR    
15.12.2018 13:30    SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR    
15.12.2018 13:30    MANİSASPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
15.12.2018 13:30    ANKARA DEMİRSPOR    -    İNEGÖLSPOR    
16.12.2018 13:00    AMED SPORTİF FAALİYETLER    - BAYRAMPAŞA    
16.12.2018 13:00    GÜMÜŞHANESPOR - KASTAMONUSPOR 1966    
16.12.2018 13:30    UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - SARIYER    
16.12.2018 13:30    HACETTEPE SPOR  - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.    
16.12.2018 19:00    SAKARYASPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR    


YORUM EKLE
YORUMLAR
aşiğo
aşiğo - 7 ay Önce

yeni hocahayırlı olsun yardımcıları kimler