Aşigo Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur ve lig maçlarına hazırlanıyor

Son haftalarda aldığı galibiyetlerle TFF. 2. lig Beyaz grupta şampiyonluğun en büyük adaylarından biri haline gelen Uşakspor, Ziraat Türkiye Kupası 4. Turunda Süper lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’u devirip tur atlamanın hesaplarını yapıyor.

SPOR 11.11.2020, 10:13 11.11.2020, 13:39

Aşigo Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur ve lig maçlarına hazırlanıyor

Son haftalarda aldığı galibiyetlerle TFF. 2. lig Beyaz grupta şampiyonluğun en büyük adaylarından biri haline gelen Uşakspor, Ziraat Türkiye Kupası 4. Turunda Süper lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’u devirip tur atlamanın hesaplarını yapıyor.

SPOR 11.11.2020, 10:13 11.11.2020, 13:39
Aşigo Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur ve lig maçlarına hazırlanıyor

Ligde 9. Haftayı bay geçireceği için maç yapmayan aşigolar, hem lige, hem kupaya günde çift idmanla hazırlanıyor. Konu ile kulüpten yapılan açıklamada; “Uşaksporumuz, 9. Haftasını BAY geçeceği ligimizde, Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Hacettepe Spor maçının hazırlıklarına başladı. Teknik Direktörümüz Hasan Erkin Şimşir yönetimindeki takımımız günü çift idmanla tamamladı.” bilgisi verildi.

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 4. tur karşılaşmalarının programı belli oldu.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçında Şilespor’u 6-0 yenerek 4. Tura çıkan Uşakspor, güçlü rakibi Çaykur Rizespor ile 25 Kasım Çarşamba günü saat 21.00 de Rüze Çaykur Didi Stadında karşı karşıya gelecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 4. tur maçlarının programı şöyle:

24 Kasım Salı:

13.00 Gençlerbirliği-Kırşehir Belediyespor (Eryaman)

14.30 Ankaraspor-Muğlaspor (Osmanlı)

14.30 Beypiliç Boluspor-Kahramanmaraşspor (Bolu Atatürk)

14.30 Giresunspor-Niğde Anadolu FK (Giresun Atatürk)

15.00 Yukatel Denizlispor-Turgutluspor (Denizli Atatürk)

17.00 Fatih Karagümrük-Esenler Erokspor (Stadı henüz belli değil)

19.00 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

21.00 Fenerbahçe-Sivas Belediyespor (Ülker)

25 Kasım Çarşamba:

13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül)

13.00 Tuzlaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Stadı henüz belli değil)

13.00 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe)

13.00 Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Malatya)

14.30 İstanbulspor-Tarsus İdmanyurdu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Altınordu-Çorum FK (Bornova Aziz Kocaoğlu)

14.30 Eskişehirspor-GMG Kastamonuspor (Yeni Eskişehir)

15.00 Atakaş Hatayspor-Karacabey Belediyespor (Antakya Atatürk)

17.00 Gaziantep FK-Serik Belediyespor (Kalyon)

19.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor (Antalya)

21.00 Çaykur Rizespor-Uşakspor (Çaykur Didi)

26 Kasım Perşembe:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir)

15.00 Kasımpaşa-Anagold 24Erzincanspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 İttifak Holding Konyaspor-Manisa FK (MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediye)

21.00 Göztepe-Kırklarelispor (Gürsel Aksel)

Yorumlar (0)