Afyonkarahisar'da baba çocuk kampı start alıyor

Babalar ve çocukları için özel olarak düzenlenen yaz kampı için beklenen duyuru geldi. Başvurular çevre illere de açık olacak.
Afyonkarahisar'da baba çocuk kampı start alıyor

Afyonkarahisar'da düzenlenecek olan baba çocuk kampı için beklenen duyuru yapıldı. Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Anadolu Motor ve Doğa Sporları Kulübü ortaklığında gerçekleştirilecek olan kampta çocuklar ve babaları unutulmaz anlar yaşayacaklar.

AFYONKARAHİSAR'DA BABA VE ÇOCUK KAMPI BAŞLIYOR!

Afyonkarahisar’da baba-çocuk ilişkisini güçlendirmek, aileler arası sosyal ilişkilerin ve dostlukların pekişmesi amacı ile düzenlenecek olan ‘Baba-Çocuk Kampı’ başlıyor. Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Anadolu Motor ve Doğa Sporları Kulübü işbirliği ile 12-13-14 Temmuz’da Afyon Motor Sporları Merkezi’nde gerçekleşecek kamp için kayıtlar devam ediyor.

Organizasyon çerçevesinde simülatör oyunlar, frizbi, survivor, kule, bataklık, arşimet, örümcek ağı, tangram, saka, kanal, rota ve nostaljik oyunların yanı sıra çocuk sineması, birbirinden eğlenceli çocuk etkinlikleri ve gezi turları da yapılacak. Kamp kayıt ücretleri ile Afyon Motor Spor Merkezi’nde “Baba Çocuk Kampı Hatıra Orman’ı” kurulacak ve her baba-çocuk her biri fidanını kendi dikecek. Afyonkarahisar’ın her geçen gün adından söz ettirdiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Burcu Köksal, “Çocuklara ve ailelere yönelik proje ve etkinler düzenlemeye devam edeceğiz. Yapılacak bu kamp ile baba-çocuk ilişkisini geliştirmek ve güçlendirmek temel amacımız" diyerek tüm Afyonkarahisarlıları kampa davet etti.

Düzenlenecek olan kampta oyunlar, eğlence, gezi ve sinema gibi çok sayıda aktivite gerçekleştirilecek. Çocuklar ve babalar nostaljik oyunlara eşlik ederken kamp kayıt ücretiyle de Afyonkarahisar'a kampa özel hatıra ormanı dikilecek. Söz konusu kamplara benzer etkinlikler yıl boyunca devam edecek.

Kaynak:Haber Kaynağı