2024 Milletler Ligi Dominik Cumhuriyeti Türkiye voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?

Filenin Sultanları'nın karşılaşmaları vatandaşların yakın takibinde yer alıyor. Filenin Sultanları Dominik Cumhuriyeti ile karşılaşmaya hazırlanırken maçın detayları da sorgulanmaya başladı.
2024 Milletler Ligi Dominik Cumhuriyeti Türkiye voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?

Ülkemizin kadın voleybolunda elde ettiği başarılar göğsümüzü kabartmaya devam ederken karşılaşma takvimi de büyük bir merakla takip ediliyor. Karşılaşmalar kapsamında bilgi sahibi olmak isteyenler Filenin Sultanları'nın Dominik Cumhuriyeti ile karşı karşıya geleceğini öğrenmesi ile beraber ''2024 Milletler Ligi Dominik Cumhuriyeti Türkiye voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?'' sorularına yanıt aranmaya başladı.

Kadınlar Milletler Ligi 3. hafta maçları kapsamında Filenin Sultanları ilk maçında Tayland'la karşılaştı. Bu kez de Dominik Cumhuriyeti - Türkiye Milletler Ligi maçı için heyecanlı bekleyiş başladı. Bu çerçevede ''Dominik Cumhuriyeti - Türkiye Voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?'' soruları da yanıt buldu.

filenin-sultanlari-3-hafta-mac-programi-turkiye-a-milli-kadin-voleybol-takimi-maci-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda-7pxx.webp

DOMİNİK CUMHURİYETİ - TÜRKİYE VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Dominik Cumhuriyeti - Türkiye Milletler Ligi maçı 13 Haziran Perşembe günü saat 15.30'da başlayacak. Mücadele TRT Spor Yıldız ekranlarından naklen ve şifresiz olarak yayınlanacak. Milletler Ligi 3. hafta maçları kapsamında bu maçın ardından Filenin Sultanları Çin ve Brezilya ile karşılaşacak.