Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadrosuna 5 doktor daha katıldı

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktor kadrosu genişlemeye devam ediyor.
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadrosuna 5 doktor daha katıldı

Uşaklılara sağlık alanında hizmet sunmaya devam eden Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor. Hatırlanacağı üzere geride bırakmış olduğumuz günlerde hastanenin kadrosuna Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Selma Gül Sever, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Bölümü Doktoru Uzm. Dr. Burak Okumuş ve Çocuk Ergen Ruh Sağlığı Uzmanı Uzm. Dr. Hande Günal Okumuş katılmıştı.

Yapılan yeni açıklama ile hastanenin kadrosuna 5 doktorun daha katıldığı açıklandı. Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne katılan yeni doktorlar ile kadrosunu güçlendirmeye devam ederken hastaneden sağlık hizmeti alan kişiler için de seçenekler artmış oldu.

UŞAK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ DOKTOR KADROSU GENİŞLEMEYE DEVAM EDİYOR!

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadrosunu genişletmeye devam ederken bugün 5 doktorun daha kadrosuna aldığını duyurdu. Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadrosunu genişletmeye devam ederken geçtiğimiz günlerde Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Selma Gül Sever, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Bölümü Doktoru Uzm. Dr. Burak Okumuş ve Çocuk Ergen Ruh Sağlığı Uzmanı Uzm. Dr. Hande Günal Okumuş’u kadrosunu almıştı.

usak-hastanesi.jpg

Bugün Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi sosyal medyası üzerinden yapılan paylaşımda ise 5 doktorun daha hastane kadrosuna alarak göreve başladığını duyurdu. Yapılan açıklamada yeni kadroya başlayan doktorların görevleri şu şekilde, Ortopedi Bölümüne Op. Dr. Volkan Tural, Patoloji Bölümüne Uzm. Dr. Melis Kılıç, Tıbbi Onkoloji Bölümünde Uzm. Dr. Murat Eser, Tıbbi Onkoloji Bölümünde Uzm. Dr. Murat Eser, İç Hastalıkları Bölümüne Uzm. Dr. Mustafa Murat Mıdık ve Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Bölümüne İse Uzm. Dr. Seren Cerit Öksüz getirildi. Böylelikle hastanenin doktor kadrosu genişlemeyi sürdürdü. Yeni gelen doktorlar Uşaklılar tarafından memnuniyetle karşılandı.