Gülümsemenize Pırlanta Kazandırmak Çok Kolay!

Kadınlar gülüşü ile daha güzel görünmek için diş pırlanta uygulayabilir. Günümüzde bu işlem oldukça popülerleşti.

SAĞLIK 13.03.2021, 17:06

Gülümsemenize Pırlanta Kazandırmak Çok Kolay!

Kadınlar gülüşü ile daha güzel görünmek için diş pırlanta uygulayabilir. Günümüzde bu işlem oldukça popülerleşti.

SAĞLIK 13.03.2021, 17:06
Gülümsemenize Pırlanta Kazandırmak Çok Kolay!

Gülümsemenize pırlanta kazandırmak çok kolay! Öyleyse bu haber tam da size göre! Öncelikle günümüzde git gide popüler bir hale gelen diş pırlantası, dişin yüzeyine yapıştırılan bir kristaldir. İsteğe bağlı kadınlar dişlerinde pırlanta kullanabilir. Dişe takılan bu aksesuarlar gülüşünüze bambaşka bir hava katıyor. Diş yüzeyinde herhangi bir aşındırma yapmadan günlük yaşamda kolaylıkla kullanılabilir. Pek çok kişi dişlerinden rahatsız olduğu için ağzını kapatarak gülümsemeyi tercih ediyor. Bu kişinin gülümsemesini beğenmemesi ile ilgili bir durumdur.

Diş pırlantası ile özgürce gülmek isteyen kişiler hekime danışmalıdır. Hekimler bazı analizler yapar. Fotoğraf ve video üzerinde düzlemler ve çizgiler işaretlenir. Kişinin arzu ettiği diş yapısı ve gülüş yapısının maket malzemeleri hazırlanır. Bu aşamada hasta kendinde olacak değişimi fark edecektir. Dolayısı ile sürpriz sonlu bir işlem değildir. Önceden hekimin hastasına maket üzerinde göstermesi durumunda hasta yaptırmaktan vazgeçebilir. Ancak bu işlem sayesinde daha içten ve samimi gülücükler saçabilirsiniz.

Diş Pırlantası İle Özgürce Gülün!

Hekim tarafından yapılan diş pırlantası, istek ve arzuya göre hastanın beğenisine sunulur. Eğer hasta kendi beğendiği bir modeli yaptırmak istiyor ise hekime danışabilir. Gülümsemenizin eşsiz ve kusursuz olmasını istiyorsanız bu işlem tam da size göre! Estetik diş hekimliği dalında uzmanlaşmış bir hekimden yardım almalısınız.

Dişlerinizde oluşan sorunlar sağlığını da olumsuz etkiler. İlk olarak dişler de bulunan sorunlar tedavi edilmektedir. Kişinin arzusuna göre diş beyazlatma işlemi de uygulanabilir. Sarı diş görünümü olan ve bu görünümden rahatsız olan kişiler diş beyazlığı işlemini yaptırabilir. Kişisel ihtiyaçlarınızı uzman hekimler ile karşılamak her zaman en güvenilir yollardan biridir. Estetik olmayan dişlerinizin kusursuz bir görünüme kavuşması sizlerin ellerindedir. Uzman bir hekimden alacağınız hizmet ile girdiğiniz her ortamda rahatça güleceksiniz. Aynı zamanda diş sağlığını olumsuz yönde etkileyen çay, kahve, sigara, kanal tedavisi, alkol, antibiyotik ve yanlış bakım nedeni ile oluşan durumların önüne geçilmelidir.

Kaynak: UŞAK GÜNDEM
Yorumlar (0)