Bugün Uşak’ta hangi eczaneler nöbetçi! Nöbetçi eczaneler listesi 17 Eylül 2023 Pazar!

Bugün ilaç almak isteyen vatandaşlar Uşak’ta hangi eczanelerin nöbetçi olduklarını merak ediyorlar. Uşak ve ilçelerinde bugün hangi eczaneler açık olacak?
Bugün Uşak’ta hangi eczaneler nöbetçi! Nöbetçi eczaneler listesi 17 Eylül 2023 Pazar!

Hastanelerin polikinlik hizmeti vermedikleri tatil günlerinde eczaneler de kapalı oluyorlar. Vatandaşlar bu tatil günlerinde ilaç almak istediklerinde ise o gün için belirlenmiş olan nöbetçi eczaneleri araştırıyorlar. 17 Eylül 2023 Pazar günü Uşak’ta hangi eczaneler nöbetçi olacaklar. Bugün Uşak ve ilçelerinde açık olan eczaneler hangileri?

BUGÜN UŞAK’TA NÖBETÇİ ECZANELER

Bugün Uşak Merkez’de nöbetçi olan 3 eczane bulunuyor. Vatandaşlar ilaç ihtiyaçlarını bu eczanelerden karşılayabilirler. Uşak 17 Eylül 2023 Pazar nöbetçi eczaneler listesi şöyle:

-Yaşam Eczanesi (Medicalpark Hastane Yanı)
-Örnek Eczanesi (Yeni Devlet hastanesi Yanı)
-Ege Eczanesi (Yeni Devlet hastanesi Karşısı)

İLÇELERDE NÖBETÇİ ECZANELER HANGİLERİ?

İlçelerde de bugün nöbetçi olan eczaneler belirlendi. 18 Eylül Pazartesi sabahına kadar bu eczaneler vatandaşlara hizmet vermeyi sürdürecekler. Uşak’ın ilçelerinde nöbetçi eczaneler şöyle:

-Ağaoğlu Eczanesi (Banaz)
-Leyla Eczanesi (Eşme)
-Sağlık Eczanesi (Karahallı)
-Sivaslı Eczanesi (Sivaslı)
-Buket Eczanesi (Ulubey)

Uşak ve ilçelerinde bugün ilaç almaları gereken vatandaşlar bu açıklanan eczanelerden ilaçlarını temin edebilecekler. Diğer eczaneler ise yasal olarak kapalı kalacaklar. Listede yer alan eczaneler haricinde herhangi bir eczane ilaç satışı yapamayacak. Diğer eczaneler ise yarın sabah açılarak vatandaşlara hizmet vermeye yeniden başlayacaklar.

Hastanelerin acil bölümlerine başvurarak muayene olup kendilerine ilaç yazılan vatandaşlar bugün nöbetçi eczanelere giderek ilaçlarını alabilecekler.