Aydın Didim'de sağlık kurumları denetlendi

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, il genelinde denetimlerine devam ederken bu kapsamda Didim'de bulunan sağlık kuruluşlarını denetledi.
Aydın Didim'de sağlık kurumları denetlendi

Aydın il genelinde sağlık kuruluşlarına yönelik denetimler tüm hızı ile devam ederken bu denetimlerden biri de Didim ilçesinde gerçekleştirildi. Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul ilçede hizmet veren sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek yerinde denetim gerçekleştirdi.

DİDİM'DE SAĞLIK KURULUŞLARINA YERİNDE DENETİM!

Son 3 yılda sağlık imkanlarındaki başarısı ile büyüme kaydeden Aydın’ın Didim ilçesine giden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, bölgede incelemelerde bulundu. Aydın genelindeki ziyaret ve incelemelerine devam eden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, bu kapsamda Didim ilçesine gitti.

İlçe Sağlık Müdürlüğü'nü ziyaret eden Müdür Şenkul, incelemelerde bulunarak kentin sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı. Konu ile ilgili Aydın İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada "İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul, Didim İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

denetim.jpg

Ziyarette İlçe Sağlık Müdüründen ilçede verilen birinci basamak sağlık hizmetleri hakkında bilgi alan İl Sağlık Müdürümüz, personellerimiz ile sohbet ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul'a ziyaretinde, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı, Destek Hizmetleri Başkanı, Didim Devlet Hastanesi Başhekimi eşlik etti" ifadeleri yer aldı.

Yapılan denetimlerde sağlık kuruluşlarında verilen sağlık hizmeti denetlenirken aynı zamanda kurumda çalışanların talep ve istekleri de dinlendi. Çalışanların talepleri alınırken Didim genelinde sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini arttıracak yeni projeler için fikir edinildi.

Kaynak:Haber Kaynağı