40 Yaş Üstü Erkekler Buraya! Ne Mesir Macunu Ne Keçiboynuzu Bu Ürünle Kalıcı Çözüm Bulundu

40 yaş üstü erkeklerde görülen cinsel sağlık sorunlarının çözümleri sürekli olarak arama motorlarında aratılıyor. Geleneksel çözümlerin yerine alternatifler ise dikkat çekiyor. Yayımlanan bu video 40 yaş üstü erkeklerin dikkatini çekecek...
40 Yaş Üstü Erkekler Buraya! Ne Mesir Macunu Ne Keçiboynuzu Bu Ürünle Kalıcı Çözüm Bulundu

Erkeklerde belirli bir yaştan sonra sıklıkla görülmeye başlayan sağlık sorunları arasında en çok strese sebep olanlardan biri cinsel sağlık sorunları. Gerek arama motorlarında gerekse sosyal medya platformlarında sıklıkla aratılmakta olan cinsel sağlık sorunlarına çözümler arasında ise geleneksel sorunlar dikkat çekiyor.

Özellikle; keçiboynuzu ve Mesir Macunu gibi klasikleşmiş çözüm yolları vatandaşlar tarafından denense de bu yöntemler ile kalıcı bir çözüme ulaşabilen pek kişi bulunamıyor.

Teknolojinin gelişimi ile bu konu hakkında çözümler artış göstermiş olsa da yaşanan son bir gelişme dikkat çekti.

CİNSEL SAĞLIK SORUNLARINA KESİN ÇÖZÜM VAADİ!

Uzun yıllardır teknoloji editörlüğü yapan ve sosyal medya platformlarına ürettiği içerikler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kerem Enginar'ın yeni videosu görenlerin bir kısmını eğlendirirken bir kısmının ise sorunlarına çözüm olacak olması dikkat çekti.

Katıldığı IFA fuarında çektiği içerikler ile dikkatleri üzerine toplayan Kerem Enginar, Vertica markası tarafından üretilecek olan bir akıllı cihazı tanıttı. Resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu video paylaşımı ile ürünün iddialarını ve detaylarını aktaran Enginar, markanın erkek cinsel sağlık sorunlarına çözüm olarak bu ürünün ortaya çıkacağını dile getirdi.

Vertica markası tarafından üretilecek olan ürünün prototipi IFA fuarında resmen gösterildi. Bu ürün ile ilaç ya da doğal çözüm odaklı hazırlanan karışım ve egzersizlere gerek kalmaksızın, birkaç aylık kullanım süresi ile özellikle 40 yaş üstü erkeklerde görülmeye başlanan erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu) için kalıcı çözüm bulunduğu belirtiliyor.

Birkaç aylık aktif kullanım süresi ile bu akıllı cihazın, erkeklerde görülen bu soruna çözüm olacağı belirtiliyor. Markanın resmi internet adresinde yer alan bilgilere göre yüzde 85 oranında başarıya ulaşıldığı da belirtiliyor.

ekran-resmi-2023-09-04-15-06-45.png