Uşak’ta oy kullanma işlemi sorunsuz devam ediyor

Uşak’ta oy kullanma işlemi diğer illerde olduğu gibi 08.00’de başladı. Aktarılan son habere göre Uşak Valisi Ergün ve siyasi parti temsilcileri de sandık başına giderek oylarını kullandı.
Uşak’ta oy kullanma işlemi sorunsuz devam ediyor

Uşak Valisi Turan Ergün ve eşi Hülya Ergün oylarını Mehmetçik İlkokulu’nda kullandı. Katılımın yoğun olduğu oy kullanma işlemi sorunsuz bir şekilde devam ediyor.

Oyunu kullanan Vali Ergün, oy kullanma işleminin saat 17.00’de sona ereceğini belirtti. Uşak’ın her seçim döneminde oy kullanma işlemini büyük bir olgunlukla tamamlayan bir il olduğunu ifade eden Ergün, şu ana kadar olumsuz bir durum olmadığını söyledi.

aw173874-01-min.jpg

VALİ ERGÜN, SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ VE ADAYLAR OYLARINI KULLANDI

Uşak’ta oy kullanma işlemi devam ederken, Uşak Valisi Turan Ergün ve siyasi parti temsilcileri ile adaylar da oylarını kullandı. Vali Ergün, Uşak'ta oy kullanma işleminin sorunsuz devam ettiğini aktardı.

aw173874-03-min.jpg

“UŞAK OLGUN BİR İL”

Ülke genelinde olduğu gibi Uşak’ta da oy kullanma işlemi devam ediyor. Uşak’ta birçok vatandaş sandık başlarına giderek oy kullanım işlemine devam ederken, Uşak Valisi Turan Ergün ve eşi Hülya Ergün ile birlikte Mehmetçik İlkokulu’na gelerek 1096 nolu sandıkta oyunu kullandı. Yoğun katılımın olduğu oy kullanma işlemlerinde oluşan kuyrukta bekleyen Vali Ergün vatandaşlarla sohbet etti. Seçim görevlilerine kolaylıklar dileyerek, oy kullanma işlemini gerçekleştiren Vali Ergün sonuçların ülkeye ‘hayırlı olmasını’ diledi. Seçimin huzur ve güven ortamında geçmesi için tüm tedbirlerin alındığını belirten Vali Ergün; “Şu an emniyet ve jandarmamızın bütün personeli görevde. İlimizde seçim süreci herhangi bir olumsuzluk olmadan başladı. Vatandaşlarımız oy kullanmaya devam ediyorlar. Saat 17.00 itibariyle oy kullanma işlemi sona eriyor. Şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk yok. Seçimlerin huzur ve güven içerisinde geçmesinin en önemli unsurlarından biri de, alınan bu tedbirler yanında siyasi parti temsilcilerimizin ve adaylarımızın göstermiş olduğu duyarlılık, birbirlerine saygı. Uşak daha önceki seçimlerde de bu olgunluğu her zaman göstermiş bir il. Bu seçim döneminde de aynı olgunlukla devam ediyor. İnşallah sorunsuz bir şekilde seçimi tamamlarız.” dedi.

Diğer yandan da AK Parti Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’da oyunu kullandı.