Uşak BBP İl Başkanlığı binası Mustafa Destici katılımıyla açıldı

Uşak Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı yeni binası Genel Başkan Mustafa Destici’nin katılımıyla açıldı.  

POLİTİKA 25.06.2022, 19:20

Uşak BBP İl Başkanlığı binası Mustafa Destici katılımıyla açıldı

Uşak Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı yeni binası Genel Başkan Mustafa Destici’nin katılımıyla açıldı.  

POLİTİKA 25.06.2022, 19:20
Uşak BBP İl Başkanlığı binası Mustafa Destici katılımıyla açıldı

Uşak’ta İslice Mahallesi’nde bulunan Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı yeni binası, Genel Başkan Mustafa Destici’nin katılımıyla açıldı. Açılış töreninde Genel Başkan Destici'ye İl Başkanı Erhan Şahin, çevre illerin başkanları ve çok sayıda parti üyesi eşlik etti. Burada gerçekleşen açılışın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Destici, davalarının, üyelerin gayretleriyle, fedakarlıklarıyla büyüdüğünü, bundan kaynaklı da Uşak’ta bugün, düne göre daha güçlü olduklarını söyledi. Destici, partisinin ne kadar çok büyüdüğünü sandıkta göreceklerini de sözlerine ekledi. 
 

“Büyük Birlik Partisi Türkiye’yi yönetecek tecrübeye, akla ve kadrolara sahiptir” 
Destici, 73 il ve yüzlerce ilçe gezdiklerini, geriye kalan 8 vilayetle birlikte ilçeleri de gezeceklerini, sonrasında yeniden il ziyaretlerine başlayacaklarını söyledi. Partisinin Türkiye’yi yönetebilecek donanıma sahip olduğunu söyleyen Destici, “Büyük Birlik Partisi Türkiye’yi yönetecek tecrübeye, akla ve kadrolara sahiptir. İnşallah bu önümüzdeki genel seçimlerde bunu sandıklarda da göreceğiz. Bunun içindir ki 81 ilimizin hem il merkezi, ilçe, belde, köylerde, mahallelerde çalışmamızı sürdürüyoruz” dedi. 
Yapılan konuşmaların ardından parti üyelerine rozet takılırken Mustafa Destici’ye de hediyeler verildi. 

Kaynak: İHA
Yorumlar (3)
refik koralttan 5 ay önce
ülkenin içinde bulunduğu duruma bakıpta gözlerini ve kulaklarını kapayan sn.destici acaba vicdanen bu iktidarın minik ortağı olmaktan ne kadar memnun.?iktidarın tüm yanlışlarına birşey demeyipte hala desteğini çekmemesinin altında acaba ne vardır bir vatandaş olarak merak ediyorum.kendiside eskişehir.de bir çifti ailesi olarak çiftçilerimizin başta mazot,gübre, ilaç ve elektrekteki fahiş zamlar karşısında hiç iktidarı eleştirdiğini duydunuz mu,?hatta sn desticiyi bazı illerde potokol davetlisi iken bile adını anons etmediler bir il başkanıda iktidara sizin hırsızlıklarınızıda,yolsuzluklarınızıda bilmiyor zannetmeyin bilmemize rağmen destek veriyoruz demesine ne demeli,bence bbp, biranevvel iktidara destek verkten hemen ayrılmalıdır, yoksa ilk seçimde oda mhp gibi baraj altında kalmaktan kendisini kurtaramaz.benden söylemesi.?
Bozkurt 6 ay önce
Rahmetli Muhsin Başkanın kazasıyla veya öldürülmesiyle ilgili nasıl bir yol izliyor sayın Destici ve BBPli yetkililer ne de olsa iktidarın bir ortağı.
BBP GELİYOR 6 ay önce
Türkiye el ele BÜYÜK BİRLİĞE!