Uğur Keskin AK Parti’ye katıldı

Bir süre önce İYİ Parti’den istifa eden Belediye Meclis Üyesi Uğur Keskin, AK Parti’ye katıldı.

POLİTİKA 20.01.2023, 18:40 21.01.2023, 09:58

Uğur Keskin AK Parti’ye katıldı

Bir süre önce İYİ Parti’den istifa eden Belediye Meclis Üyesi Uğur Keskin, AK Parti’ye katıldı.

POLİTİKA 20.01.2023, 18:40 21.01.2023, 09:58
Uğur Keskin AK Parti’ye katıldı

14 Aralık 2022’de Uşak İYİ Parti Belediye Meclis Üyeliği’nden istifa eden Uğur Keskin, AK Parti Uşak İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle AK Parti teşkilatına katıldı.

Düzenlenen törene Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, Uğur Keskin ve bazı parti üyeleri katıldı. Törende konuşan İL Başkanı Fahrettin Tuğrul, Mayıs ayında yapılması beklenen seçim için yoğun çalışmalar yaptıklarını ve bu çerçevede gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Konuşmasını sürdüren Tuğrul, yapılan çalışmalarda yeni üye Keskin’in de görevini hakkıyla yapacağını ve 2023’deki seçimi kazanmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Konuşmaların ardından Başkan Tuğrul, Keskin’e rozet takmasıyla program sona erdi

Kaynak: UŞAK GÜNDEM
Yorumlar (4)
Adil 6 gün önce
Bir zamanlar da ANAP'a koşardı bir takım insanlar. Semra hanımın "Kösem Sultan" ünvanına hak kazandığı, günlerde ANAP'a katılan katılanaydı. Dünya dönüyor, devirler devranlar değişiyor, bir takım insanlar ve insan nefsi değişmiyor vesselam.
Mustafa 6 gün önce
Hangi partiden olursa olsun,istifa edip(seçim zamanı kötüledikleri hangi parti olması önemli değil) başka partiye geçmek seçildiği partinin seçmenine saygısızlıktır.Bir de sanki çok büyük bir olaymış gibi lanse ediyorlar
Mehmet Ali 6 gün önce
Uğur arkadaşımızı 10 yaşından beri tanırım akp kuruldu kurulalı ailesi akp’li idi kendiside reşit olduğundan itibaren hep akp saflarında görüldü arkadaş çevreside akplidir iyi parti bu arkadaşı bu parti değiştirme olayının olacağını bile bile aday yaptı uğur geç bile kaldı ben daha seçimin iki gün sonrası istifa eder diyordum
kuvai milliyeci 3 gün önce
yazıklar olsun siyasetin böylesine tam zıt bir partiden istifa edipte akp ye katılmak ne kadar etiktir,sana oy veren iyi partililerin oylarınıda iade edecekmisin.artık sözün bittiği yerdeyiz.