Nurullah Cahan'dan Müthiş Tempo

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan 24 Haziran genel seçimleri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Nurullah Cahan'dan Müthiş Tempo

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için Uşaklı esnaflarla ve vatandaşlarla buluşan Belediye Başkanı Nurullah Cahan ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Ramazan ayı olmasına rağmen gündüzleri cadde esnaflarıyla, iftardan sahura kadarda çeşitli kahvehanelere ve kafeteryalara ziyaretler yapılarak vatandaşların destekleri isteniyor.

Seçim Çalışmaları kapsamda Galericiler Sitesi oto pazarına gerçekleşen ziyarette esnafla ve alışverişe gelen vatandaşla bir araya gelinerek esnafın talep ve önerileri de dinlendi. Yapılan ziyarette Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın yanı sıra, AK Parti Uşak milletvekili adayları parti teşkilatı katıldı.

Galericiler Sitesine yapılan ziyarette açıklamalarda bulunan Uşak Galericiler Sitesi ve Kooperatifi Başkanı Ahmet Akman, ülke olarak son derece önemli bir seçime gireceklerinin altını çizdi. Akman, ”Seçime gidiyoruz ve bu seçim ülkemiz için çok önemli bir seçim. Bu hususta aday olan milletvekillerimiz bizi ziyaret ederek dertlerimizi, sorunlarımızı dinlediler. En önemlisi de bu genel seçimin ne kadar kıymetli olduğunu bildirdiler. Bizler de bu seçimin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Vekil adaylarımıza seçimde başarılar diliyorum. İnşallah vatana, millete hayırlı işler yaparlar. Başkanlık seçimini ilk kez yapacağız. Vatanımız için en hayırlı sonucun çıkmasını diliyorum” dedi.

AKMAN: UŞAK ÇAĞ ATLADI

Akman, Başkan Nurullah Cahan’ın çalışmalarına da dikkat çekerek yapılan hizmetlerin Uşak tarihinin en kıymetli çalışmaları olduğuna değindi. Akman sözlerine şöyle devam etti.

“Belediye Başkanımız gerçekten çok güzel çalışıyor. Ben kendim 1990 senesinde Uşak’a geldim ve o günden 2014’e kadar şahit olduğum tek şey dönemin Belediye Başkanlarının İsmetpaşa Caddesini söküp yeniden yapmaktı. Fakat son 3-4 senedir Uşak’ımız çağ atladı. Her yönden çağ atladı aslında yollarıyla, sosyal alanlarıyla, parklarıyla. Gerçekten çalışmalar çok güzel. Bu tabi bir sistem işi, bütün bunlar Belediye Başkanımız Nurullah Cahan’ın çalışmaları ve önderliğinde yapılan işler. İnşallah çok daha iyilerini yapacaklar şehrimize. Vekillerimize ve Belediye Başkanımıza bizlere yapmış oldukları ziyaretten dolayı ve bizleri değerlendirmeye aldıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum.”

Galericiler sitesi esnaflarından Yüksel Uludağ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Öncelikle bu ziyaretten dolayı vekillerimize ve belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bizlerle oturdular, taleplerimizi sordular. O yüzden buraya gelmelerinden dolayı son derece mutlu olduk. Ayıca başkanımızın çalışmalarına da değinmek istiyorum. Uşak’a gelebilecek en güzel yatırımlar yapıldı. Olağanüstü hizmetler Uşak’a kazandırıldı” ifadelerini kullandı.