MHP Uşak İl Başkanlığına yeni aday! 30 Eylül'de 3 aday yarışacak!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak İl Başkanlığı için üçüncü aday da belli oldu. Bekir Akağaç bir açıklama yaparak il başkanlığına aday olduğunu duyurdu.
MHP Uşak İl Başkanlığına yeni aday! 30 Eylül'de 3 aday yarışacak!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatında 30 Eylül’de yapılacak genel kurul öncesi adaylığını açıklayan üçüncü isim Bekir Akağaç oldu.

MHP UŞAK’TA ADAYLAR ÇOĞALIYOR!

MHP İl Teşkilatında 30 Eylül’de yapılacak genel kurul öncesi mevcut İl Başkanı İbrahim Orman ve Tacettin Tacettinoğlu’nun ardından MHP’den 2 dönem belediye meclis üyeliği yapan Bekir Akağaç da adaylığını açıkladı.

DİKKAT ÇEKEN ADAYLIK AÇIKLAMASI!

Sosyal medya hesabı üzerinden adaylığını duyuran Bekir Akağaç, “30 Eylül tarihinde Milliyetçi Hareket Partimizin Uşak İl Kongresi gerçekleştirilecektir. Saygıdeğer Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin takdir ve talimatları, Teşkilat Başkanımız Edip Semih Yalçın beyefendinin oluru, dava arkadaşlarımızın yoğun teşvik ve destekleriyle mensubu olmaktan gurur duyduğum, yaşamım boyunca çeşitli kademelerinde görev yaptığım partimizin İl Başkanlığına adayım. Siz değerli dava arkadaşlarımın ve kamuoyunun bilgilerine sunar, kongremizin davamız, partimiz ve ilimiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim” dedi.

30 EYLÜL’DE YENİ İL BAŞKANI BELLİ OLACAK!

aw035822-01.jpg

30 Eylül 2023 Cumartesi günü Uşak’ta MHP İl Başkanının seçileceği kongre yapılacak. Yapılacak kongrede şimdilik 3 aday yarışacak. MHP Genel Merkezi’nin yönetiminde yapılacak olan seçimden kimin zaferle çıkacağı şimdiden merak konusu yapılmaya başlandı.