Mehmet Çakın: 24 Haziran’a kadar dur durak bilmeden çalışacağız

AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı hakkında açıklamada bulundu
Mehmet Çakın: 24 Haziran’a kadar dur durak bilmeden çalışacağız

AK Parti Uşak İl Teşkilatı’nın 24 Haziran’da milletvekili adayları, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı, Ankara Spor Salonu’nda yapılan törenle tanıtıldı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti’nin seçim beyannamesinin açıklandığı toplantı hakkında bir açıklama yapan AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, 24 Haziran seçimine kadar gece ve gündüz demeden el birliği ile çalışacaklarını ve yeni ve Güçlü Türkiye için Uşak’tan en yüksek oyu alacaklarını belirtti. 

AK Parti’nin halka verdiği bütün taahhütleri yerine getirdiğini söyleyen Mehmet Çakın, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen aday tanıtım toplantımıza Uşak olarak katıldı. Uşak milletvekili adaylarımız Mehmet Altay, İsmail Güneş ve Mert Şişman burada kamuoyuna bir törenle tanıtıldı. Bu tanıtım toplantısı bize hem ülkemizin önümüzdeki dönemdeki yol haritasını da göstermiş oldu. AK Parti, güçlü Türkiye’nin inşası için bugüne kadar nasıl emek verdiyse, bundan sonra da faaliyetlerine bir fazlasını katarak çalışacaktır” dedi. 

24 Haziran’a kadar dur durak bilmeden çalışacaklarını dile getiren Çakın, “Teşkilatımızda hiçbir küskünlüğün olmaması, adaylarımız ve aday adaylarımız arasındaki uyumun ilk günkü tazeliğiyle devam etmesi, elimizi güçlendirmektedir. Birlikteliğimiz 24 Haziran günü ve sonrasında da devam edecektir. Teşkilatımız,  gece gündüz demeden, çalınmadık kapı bırakmayacak ve 2023’ün Türkiye’si için 24 değil 25 saat esasıyla çalışacaktır” diye konuştu.