Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeyrek projeleri yerinde inceledi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, şehir içerisinde yapılan projeleri yerinde inceliyor. Burada vatandaşlara birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Zeyrek, hizmetlere devam edileceğini söyledi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeyrek projeleri yerinde inceledi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeyrek, Kula’da yapılan başkan vekilliği seçimi için Manisa’nın Kula ilçesine gitti. Burada projeleri inceleyen Başkan Zeyrek’e Manisa Milletvekilleri, Kula Belediye Başkan Vekili, Belediye Meclis Üyeleri ve ilçe teşkilatı eşlik etti.

Başkan Zeyrek, projelerle ilgili yetkililerden bilgi almayı da ihmal etmedi. Kula Belediye Başkanı Hikmet Dönmez göreve dönene kadar hizmetlere kesintisiz devam edileceğini söyledi.

aw242932-05.jpg

HİZMETE DEVAM EDİLECEK

Kula Belediyesi’nde 27 Haziran tarihinde yaşanan arbede olayının ardından tutuklanan Belediye Başkanı Hikmet Dönmez’in yerine başkan vekili seçilmesi için bugün Manisa Valiliği’nin yazısıyla seçim yapıldı. CHP’li Belediye Meclis Üyesi Semra Gündüz’ün Kula Belediye Başkan vekili seçildiği toplantının ardından Kula’daki yatırım ve projeler ile ilgili yetkililerden bilgi alan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, Kula Belediye Başkanı Hikmet Dönmez göreve dönünceye kadar birlik ve beraberlik içerisinde hizmetlere devam edeceklerini söyledi.

KULA HALKI HİZMETTEN MAHRUM KALMAYACAK

Beraberindeki CHP Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile Bekir Başevirgen, Kula Belediye Başkan vekili Semra Gündüz ve CHP’li Kula Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte esnaf ziyareti yapan Başkan Zeyrek, esnaf ve vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi. Daha sonra 4 Eylül ve Bey Mahallelerinde Kula Belediyesi’nin devam eden projelerini yerinde inceleyen Başkan Zeyrek, projelerle ile ilgili birim sorumlularından bilgi aldı. Kula Belediye Başkanı Hikmet Dönmez’in görevine dönesiye kadar Kula’ya sahip çıkacaklarını ve birlik beraberlik içerisinde Kula’yı yöneteceklerini dile getiren Başkan Zeyrek, Kula halkının hizmetten mahrum kalmayacağının altını çizdi.

aw242932-10.jpg

NE OLMUŞTU?

27 Haziran tarihinde Kula Belediye Başkanı Hikmet Dönmez’in makamında iki kişiyi darp ettiği iddia edilmişti. Tutuklanarak cezaevine gönderilen Dönmez’in yerine Kula Belediye Başkan Vekili seçimi yapıldı. Seçimde Semra Gündüz Başkan Vekili olarak seçildi.

Kaynak:Haber Kaynağı