Manisa Alaşehir’de CHP ilçe başkanı değişti

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde CHP ilçe başkanı sağlık sorunları sebebi ile görevinden istifa etti. Boşalan koltuğa ise oybirliğiyle ilçe sekreteri Mehmet Kayacık seçildi.
Manisa Alaşehir’de CHP ilçe başkanı değişti

Alaşehir’de CHP İlçe Başkanı Mustafa Öztürk’ün sağlık sorunları sebebi ile görevinden ayrıldığı öğrenildi.

Başkan Öztürk’ün sağlık sorunları sebebi ile görevinden istifa etmesinden sonra yerine Yönetim Kurlu Üyesi ve İlçe Sekreteri olan Mehmet Kayacık seçildi.

OYBİRLİĞİYLE YENİ BAŞKAN SEÇİLDİ

Alaşehir CHP İlçe Başkanı Mustafa Öztürk’ün sağlık sorunlarını gerekçe göstererek istifa etmesi üzerine boşalan ilçe başkanlığına yönetim kurulu yaptığı toplantıda yönetim kurulu üyesi ve ilçe sekreteri Mehmet Kayacık’ı oy birliği ile yeni başkan seçti.

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde CHP İlçe Başkanı Mustafa Öztürk'ün sağlık problemleri nedeniyle görevinden ayrılmasının ardından toplanan İlçe Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda İlçe Başkanlığına yönetim kurulu üyesi olan ve ilçe sekreteri Mehmet Kayacık'ı seçti.

aw226434-05.jpg

Alaşehir’de birçok öğrencinin üst düzeyde başarıları olmasında katkısı olan eğitimci Mehmet Kayacık eski Ahmet Altan Anadolu Lisesi Müdürlüğü yaptıktan sonra emekli oldu. Mehmet Kayacık bir süre özel eğitim kurumlarında yöneticilik yaptıktan sonra 2014-2019 yıllarında CHP’den belediye meclis üyeliğine seçildi.

Görevinden istifa eden Öztürk’ten boşalan koltuğa yerine Mehmet Kayacık seçildi. Mehmet Kayacık’ın ise Alaşehir CHP İlçe Başkanı olmadan önce CHP ilçe yönetim kurulu üyesi ve ilçe sekreteri olarak görev aldığı öğrenildi.

Kaynak:Haber Kaynağı