Ekrem İmamoğlu sandık güvenliği için çağrıda bulundu!

Bugün İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu sandık güvenliği için Türkiye Gönüllüleri'ne çağrıda bulundu.
Ekrem İmamoğlu sandık güvenliği için çağrıda bulundu!

14 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi hakkında bugün açıklamalarda bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Gönüllülerine seslendi. Yaptığı bu çağrıda Millet İttifakı platformu olan gönüllüleri sorumluluk üstlenmeye çağırdı. 

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK DEDİ! 

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda "14 Mayıs’ta yeni bir dönemi beraber başlatacağız. Millet İttifakının platformu olan Türkiye Gönüllüleri’ne katılarak sandıklarda sorumluluk üstlenin" şeklinde yayımladığı video ile birlikte çağrıda bulunan İmamoğlu, 

"Milleti yoksulluğa ve çaresizliğe mahkum eden bu bozuk düzenden hep beraber kurtulacağız. Hem cumhurbaşkanlığı hem milletvekilliği seçimlerinde büyük başarı kazanacağımızdan en küçük bir şüphem yok Ama bunun için sandık güvenliğini sağlama almamız gerekiyor. Zira seçim kazanmanın yolu sadece vatandaştan oy almak değil aynı zamanda oyları koruyabilmekten de geçiyor. Seçim günü sandıklarımızın başında olacak tüm oylarımıza sahip çıkacağız ki elektriklerin kesilmesine, trafolara kedilerin girmesine müsade etmeyelim. Bu seçimde sandığa sahip çıkmak demek ülkemize sahip çıkmak demek. Geli hep birlikte bir tarih yazalım. İster desteklediğiniz partinin sandık görevlisi olun, isterseniz Millet İttifakı'nın platformu olan Türkiye Gönüllüleri'ne katılarak sandıklarda sorumluluk üstlenin. Bu seçimi milletçe kazanacağız. Birlikte çalışacak ve birlikte başaracağız. Her şey çok güzel olacak." ifadelerine yer verdi. Resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bu paylaşım kısa süre içerisinde gündem oldu.