Denizli’de Pamukkale Belediyesi tabelasına T.C. ibaresini ekledi

Denizli’de Pamukkale Belediyesi, belediye binasına T.C. ibaresini ekledi. Başkan Ertemur yaptığı açıklamasında Türkiye Cumhuriyeti ibaresinin belediyeye çok yakıştığını söyledi.
Denizli’de Pamukkale Belediyesi tabelasına T.C. ibaresini ekledi

31 Mart 2024 yerel seçimlerde Pamukkale Belediye Başkanlığı görevine seçilen Ali Rıza Ertemur, belediye için çalışmalarına devam ederken, diğer yandan manevi içeriği olan görevleri de yerine getirmeye devam ediyor.

Aktarılan son habere göre Pamukkale Belediye Başkanı Ertemur, belediye binasına T.C. ibaresini ekledi.

TĞRKİYE CUMHURİYETİ İBARESİNİ EKLEDİ

31 Mart 2024 seçimlerinin ardından Pamukkale Belediye Başkanlığı görevine seçilen Ali Rıza Ertemur, belediyenin görevleri için hummalı bir çalışma yürütürken, manevi anlamı taşıyan işleri de aksatmıyor. Türkiye’de bir dönem belediyelerden kaldırılan ‘Türkiye Cumhuriyeti’ ibaresi, Ali Rıza Ertemur ile Pamukkale Belediyesi’ne geri döndü. Önce Pamukkale Belediyesi logosuna işlenen ‘Türkiye Cumhuriyeti’ ibaresi şimdi belediyenin diğer tabelalarına da eklendi.

aw186081-04.jpg

“ÇOK YAKIŞTI”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Ertemur, “Pamukkale’mizde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacı ile gece gündüz demeden çalışıyoruz. Belediyenin asli görevlerini yerine getirmenin yanı sıra görevleri de vardır. Bu manevi sorunlardan biri Pamukkale Belediye’mizin isminde Türkiye Cumhuriyeti ibaresinin bulunmamasıydı. Yaşadığımız ülkemizin, canımız vatanımızın isminin belediyemizin isminde olmasından daha doğal hiçbir şey yok. Bu ismin burada olmaması tuhaflıktı. Tuhaflığı düzelttik. Türkiye Cumhuriyeti ibaresi Pamukkale Belediye’mize çok yakıştı” şeklinde konuştu.

31 Mart yerel seçimlerden sonra pek çok belediye başkanı, belediye binasına T.C. ibaresini ekliyor.