Denizli Tavas Belediye Başkanı Tatık’tan önemli mesajlar

Denizli’nin ilçesi olan Tavas’ta Belediye Başkanı Kadir Tatık, önemli mesajları peş peşe verdi. Kalkınmış bir Tavas için çalışmalara devam edeceklerini ifade eden Tatık’ın açıklamaları haberimizde
Denizli Tavas Belediye Başkanı Tatık’tan önemli mesajlar

Vatandaşlarla el ele vererek bütün tasarruf tedbirleri kapsamında çalışmalara devam edileceğini belirten Tatık, tarım, sanayi ve turizm alanı için önemli mesajlar verdi.

31 Mart 2024 yerel seçim sonrasında göreve gelen Tatık, hiçbir ayrım gözetmeden herkese ulaşmaya çalıştıklarını ve ulaşmaya devam edeceklerini söyledi.

aw243597-03.jpg

“ÇIĞIR AÇACAĞIZ”

Göreve seçildiği günden itibaren hiçbir ayrım gözetmeksizin herkese ulaşmaya çalıştıklarını ifade eden Tavas Belediye Başkanı Kadir Tatık, “Sizin desteğiniz ile misyonumuz olan Tavas markasını oluşturma yolunda, halkımızı baş tacımız görerek, siyaset gütmeden her vatandaşımıza eşit mesafede ilerliyoruz. Gönlümüz yolun sonunda tarımda, sanayide ve turizmde kalkınmış bir Tavas inşa etmektir. Hizmet noktasında hiç bir mazeretimiz yoktur. Vatandaşımızın bize verdiği sorumluluğun bilinciyle ifrat tefrit kurallarına riayet ederek hareket ettiğimizi bilmenizi arzuluyorum. Vatandaşımızla el ele vererek, tüm tasarruf tedbirleri ve engellemelere rağmen Tavas'ımıza yakışan tüm altyapı, üstyapı, tesis ve sosyal belediyecilik hizmetlerinde çığır açacağımızı bilmenizi istiyorum.

aw243597-04.jpg

“HER BİRİNİZ İLE GÖRÜŞECEĞİZ”

Henüz gidemediğim mahalleler, görüşemediğim STK temsilcileri var. Emin olun her biriniz ile görüşeceğiz ve gideceğiz. Ben dönemim boyunca ekseriyetle çocuklarımıza ve gençlerimize özen göstererek onlara iyi örnekler sunmaya çalışacağım. Yegane hedefim onların kötü alışkanlıklardan uzaklaşması ve Tavas'a sevdalı birer birey olabilmeleri.

Biz bu dönemi birleşme bütünleşme dönemi yapalım ve el ele Tavas'ta kardeşliği ve huzuru inşa edelim” şeklinde konuştu.

Başkan Tatık, Tavas bölgesi için çalışmalara hızla devam edileceğini ifade etti. Birleşme dönemi için hiçbir ayırım gözetmeksizin herkese ulaşacaklarının mesajını veren Tatık’ın çalışmaları bölge halkı tarafından büyük beğeni topluyor.

Kaynak:Haber Kaynağı