Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde üst düzey atamalar yapıldı

31 Mart yerel seçimi sonrasında başkanı değişen belediyeler arasında yer alan Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde üst düzey atamalar devam ediyor.
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde üst düzey atamalar yapıldı

2024 yerel seçimlerinde AK Parti'den CHP'ye geçen belediyeler arasında yer alan Denizli Büyükşehir Belediyesi'nde beklenen atamalar tüm hızı ile devam ediyor. Yapılan seçimlerde AK Parti'nin adayı ve bir öncesi belediye başkan olan Osman Zolan'ı geride bırakarak Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı olmaya hak kazanan CHP adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu kendi yönetimini görevlendiriyor.

Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Bozbaş ile DESKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Aydın görevine başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Bozbaş ve Aydın’a başarılar diledi.

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDE ÜST DÜZEY GÖREVLERE ATAMALAR SÜRÜYOR...

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından Denizli Büyükşehir Belediyesinde üst düzey iki görevlendirme gerçekleşti. Atamaları tamamlanan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Bozbaş ile Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Aydın görevine başladı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Genel Sekreter Bozbaş ve DESKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Aydın ile makamında bir araya gelerek bir süre görüştü. Bozbaş ve Prof. Dr. Aydın’a yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni eden Başkan Çavuşoğlu, başarılar diledi.

Yeni belediyede hayırlı olsun ziyaretleri de devame derken Başkan Çavuşoğlu yoğun gündemi ile hem çalışmalarını sürdürüyor, hem ziyaretleri kabul ediyor hem de yeni yönetimini belirliyor. Bekleyen projeler ve seçim vaatleri için vatandaşlar takiplerini sürdürürken yeni başkanın icraatleri kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor.