Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı! Enflasyon canavarı dize geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı için kutlama mesajı yayımlarken enflasyon ne zaman düşecek açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı! Enflasyon canavarı dize geliyor

Türkiye'de 9 günlük Kurban Bayramı tatili başlarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bayram için kutlama mesajı yayımladı. Yayımlanan mesajda Cumhurbaşkanı Erdoğan hem iç hem de dış konularda önemli açıklamalarda bulundu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI!

Erdoğan, "Bu mübarek günlerin milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Cenab-ı Allah kestiğimiz kurbanları, yaptığımız ibadetleri katında kabul ve makbul eylesin. Tüm milletimizin, Ümmet-i Muhammed’in daha nice bayramlara sağlıkla, huzurla, mutlulukla erişmesini temenni ediyorum. Özellikle Gazze'de, soykırımcı İsrail’in mezalimi altında bayramı idrak eden kardeşlerimin Kurban Bayramı’nı yürekten tebrik ediyor; acı çeken, zulme ve her gün katliama uğrayan kardeşlerimizin de bir an önce huzura, güven ve istikrar ortamına kavuşmasını diliyorum" dedi.

İç ve dış konularda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma günleri olduğunu ifade ederken enflasyon konusuna da değindi. Enflasyon canavarının dize getirileceğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan yılın ikinci yarısından itibaren enflasyon rakamlarında beklenen düşüşün başlayacağını ifade ederek mücadelenin devam edeceği belirtildi.