Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev Bodrum’da bayramlaştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile bayramlaştığı öğrenildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev Bodrum’da bayramlaştı

Aktarılan haberin detaylarına göre Erdoğan Bodrum’a helikopter ile geldi. Bayramın dördüncü günü Aliyev ile buluşan Cumhurbaşkanı, Azerbaycan Cumhurbaşkanı ile hem görüştü hem bayramlaştı. 2 Cumhurbaşkanının buluşmasında neler konuşulduğu ise bilinmiyor

Bayram tatilini Muğla’nın Marmaris ilçesinde geçiren Erdoğan, Bodrum’a helikopter ile birlikte geldiği öğrenildi. Burada eşi Emine Erdoğan ile birlikte bir otelde Azerbeycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile bayramlaştı.

AZERBEYCAN CUMHURBAŞKANI İLE BAYRAMLAŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bodrum’a gelerek Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile bayramlaştı.

aw230606-01.jpg

Bayram tatilini Muğla’nın Marmaris ilçesinde geçiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle Bodrum’a geldi. Bayramın dördüncü günü Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Bodrum’daki bir otelde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüşerek bayramlaştığı öğrenildi.

BODRUM’DAKİ OTELE GİTTİLER

Konuya ilişkin aktarılan görüntülerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın binmiş olduğu helikopterin bir halı sahaya indiği gözüküyor. İniş yapan helikopterden alınan Cumhurbaşkanı ve eşi Bodrum’da Aliyev ile görüşmenin yapılacağı otele götürüldü. Bayramlaşan 2 Cumhurbaşkanının ne görüştüğü ise bilinmezken, ikilinin sadece bayramlaştığı biliniyor.

Kaynak:Haber Kaynağı