CHP Genel Başkanı Özel'den Manisa'ya bayram ziyareti

Liderler bayram programlarını gerçekleştirmeye devam ederken CHP Genel Başkanı Özel, bayram namazını memleketi Manisa'da kıldı.
CHP Genel Başkanı Özel'den Manisa'ya bayram ziyareti

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bayramını memleketi Manisa'da geçireceğini açıklamıştı. Memleketinde sabah namazını kılan CHP Genel Başkanı Özel ardından kabristan ziyaretinde bulundu. Daha sonra Manisalı vatandaşlarla bir araya gelen Özel burada vatandaşlarla bir araya gelerek bol bol hatıra resmi çektirdi.

ÖZGÜR ÖZEL BAYRAMI MANİSA'DA GEÇİRDİ!

Kurban Bayramı'nı memleketi Manisa'da geçiren CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bayram namazını kıldıktan sonra şehitlik, ardından mezarlık ziyareti yaparak Manisa Ticaret Borsası Canlı Hayvan Borsası'nı ve Manisa Valisi Enver Ünlü'yü ziyaret etti. Kurban Bayramı dolayısıyla memleketi Manisa'da bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Hatuniye Camisi'nde bayram namazını kıldıktan sonra Çatal Mezarlığı'nda "Manisa Tarzanı" lakaplı, İstiklal Madalyası sahibi Ahmet Bedevi'nin, yakınlarının ve Manisalı bazı siyasetçilerin kabirlerini ve şehitlikleri ziyaret etti.

Mezar ziyaretinin ardından Manisa Ticaret Borsası Canlı Hayvan Borsası ve Manisa Büyükşehir Mezbahası'nı ziyaret eden Özel, vatandaşlarla bayramlaşarak bol bol fotoğraf çektirdi. Özel daha sonra Manisa Valisi Enver Ünlü ile bayramlaşmak için Manisa Valiliğine geçti.

Vali Ünlü tarafından valilik girişinde karşılanan Özel'e Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek ve partililer de eşlik etti. Özel, resmi ve özellikle dini bayramları memleketinde geçirmeye ve Manisalılarla bayramlaşmaya büyük önem verdiğini ancak dün İstanbul'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen'in nikah törenine katılıp nikah şahitliğini yaptığını, bu nedenle dün Manisa Valiliğinin resmi bayramlaşma törenine katılamadığı için bayramlaşmanın bugüne kaldığını söyledi.

Vali Enver Ünlü'nün bayramını kutlayan Özgür Özel, Vali nezdinde tüm kamu çalışanlarının ve personelin bayramlarını da kutladığını ifade etti. CHP Genel Başkanı Özel bayram tatilini memleketi Manisa'da geçirecek.