Başkan Cahan, seçimlere sayılı günler kala tempoyu iyice arttırdı

Belediye Başkanı Nurullah Cahan 24 Haziran erken genel seçimlerine sayılı günler kala tempoyu arttırdı.
Başkan Cahan, seçimlere sayılı günler kala tempoyu iyice arttırdı

Esnaf ziyaretleriyle güne başlayan Başkan Cahan ve beraberindeki heyet, kahvehane toplantıları, çat kapı ziyaretler ve sahur programlarıyla günün 24 saate yakınını aktif olarak kullanıyor. Vatandaşın taleplerine kulak verilerek seçimlerin öneminin anlatıldığı ve yereldeki yatırımların da paylaşıldığı çalışmalar kapsamında Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve teşkilat üyelerinin katılımıyla kahve toplantılarına bir yenisi eklendi.

Malatyalılar Kıraathanesi’nde gerçekleştirilen buluşmada seçimin önemine ilişkin değerlendirmelere yer veren ve mahalle sakinlerinden destek isteyen Başkan Nurullah Cahan sabah saatlerinde sahaya çıktıklarını ve sahura kadar çalışmaların sürdüğünü vurguladı. Seçimlerden en yüksek oy oranıyla ayrılmayı hedeflediklerini belirtti. Cahan, “Hemşehrilerimizi dinleyerek taleplerini aldık. Uşak Belediyesi olarak genel seçimlerimizin önemini anlattık. Gösterdikleri misafirperverlik en üst düzeydeydi, çok teşekkür ediyoruz." dedi

ÖZDEMİR, “ESKİDEN MİSAFİRİMİZ GELDİMİ UŞAK'I GEZDİRMEKTEN ÇEKİNİRDİK”

 

Uşak’a 10 yıl önce geldiğini ve şehirdeki değişimi birebir gördüğünü belirten Malatyalı Aziz Özdemir ise, Uşak’ın Başkan Nurullah Cahan’ın gelmesiyle hızlı bir değişime uğradığını söyledi. Başkan Cahan’ın yapılamaz denilen şeyleri yaptığını anımsatarak, “Bir misafirimiz geldiğinde eskiden Uşak’ı gezdirmekten çekinirdik. Şimdiyse göğsümüzü gere gere Uşak’ı tanıtıp memnun bir şekilde gönderebiliyoruz. Allah Sayın Başkanımızdan razı olsun, ben Malatya’ya gidip geliyorum ve Konya Ilgın’da üst geçit yapılıyor. Onlar iki yıldır hala meydana getiremediler ama Uşak’ta üç tane alt geçit bir sene sürmedi. Biz şahsımıza değil, memleketimize böyle hizmetler istiyoruz." diye konuştu.

AKMAN: UŞAK’I KISA SÜREDE BU NOKTAYA GETİRMEK BİR ÇAĞDIR
Ziyaretten memnuniyet duyduklarını kaydeden vatandaşlardan Ahmet Akman, “Bize değer vererek buraya geldiler ve 24 Haziran’daki seçimin öneminin çok büyük olduğunu söylediler. Bizler de bunun farkındayız. İnşallah hayırlısı olacak. Sayın Başkanımıza buradan tekrardan söylemek istiyorum, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Uşak için daha önce kullanılan tabir “modern bir köy” şeklindeydi. Şimdiyse gerçekten büyük bir şehir havasına büründü. Özellikle alt yapısı olmayan bir şehri 3-4 senede böyle bir noktaya getirmek gerçekten çağdır. Daima Sayın Başkanımızın yanındayız ve destekçisiyiz. Onlar bizlere değer veriyor bizler de onlara.” açıklamalarına bulundu.

Daha sonra kahve ziyaretlerini sürdüren Başkan Nurullah Cahan ve beraberindeki heyet, iki kahvehanede daha toplantı düzendi. Uşak Cumhuriyet Karakolu’nda tatlı ikramında bulunarak görevli polis memurlarıyla sohbet eden heyet daha sonra tüm teşkilatın katılımıyla sahur programında Dikilitaş esnafıyla buluştu