Başkan Cahan, 24 Haziran’a Kadar Durmamaya Kararlı

24 Haziran seçimlerinin Ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle sabah saatlerinde başlayan ve sahura kadar süren seçim çalışmalarıyla temposunu yüksek tutan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Bayram sonrası da saha mesaisinde hız kesmedi. Sabah saatlerinde başlayan çalışmalar kapsamında İslice Mahallesi’nde yer alan esnaflarla bir araya gelen Başkan Cahan seçimin önemini anlattı.
Başkan Cahan, 24 Haziran’a Kadar Durmamaya Kararlı

Uşak’ın, güçlü Türkiye için 24 Haziran’da sandıklara AK Parti mührünü vuracağına inandıklarını ve güvendiklerini kaydeden Cahan, “Bu bir beka seçimi. Yeni sistem ile gelişimin hızlanacağı, kalkınma hamlesinin genişleyeceği, mega projelerle ülkemizin daha fazla değer kazanacağı bir döneme adım atıyoruz. Hemşehrilerimiz bu seçimlerin öneminin farkında ve 16 yıldır yaptıklarımızı biliyor. İnşAllah vatandaşımızın desteğiyle güzel bir netice elde edeceğimize inancımız tam.” dedi. 

Her sabah parti teşkilatı ile başlayan çalışmalar kapsamında farklı bölgedeki esnaflarla ve vatandaşlarla buluşan Cahan İslice Mahallesi sakinlerinin de taleplerini alarak hizmete dönüştürülmesi adına ilgili birimlere gerekli talimatları verdi. 

Dün Halı Pazarı, Kırık Minare çevresi, Durak Mahallesi esnafları ve çat kapı eczane ziyaretleriyle vatandaşlarla buluştuklarını kaydeden Başkan Cahan, çalışmaların gece saatlerine kadar devam ettiğini aktardı. 

Türkiye üzerinde oynanan oyunların, hazırlanan tuzakların bir bir bozulduğunu ve en güçlü darbenin 24 Haziran ile vurulacağını aktaran Başkan Cahan şöyle devam etti:

“Bizler AK Parti Uşak olarak büyük bir aileyiz ve AK Parti olarak hemşehrilerimizle daima iç içe olduk. Vatandaşlarımızın taleplerini aracılarla değil, bizzat kendilerinden dinledik ve hizmetlerimizi onların destekleriyle, inançlarıyla gerçekleştirdik. Biz AK Parti hükümeti olarak 16 yıldır bu bakış açısıyla dev eserlerin yanı sıra büyük gönül köprüleri de inşa ediyoruz. Ve işte bu birlikteliğimizle seçimlerden en iyi sonucu alacağımıza inancımız tam. 24 Haziran Türkiye için bir milat olacak”.

Başkan Cahan İslice Mahallesi'nin ardından, parti teşkilatıyla birlikte Gedizyolu bölgesinde hizmet veren esnafları ziyaret etti.