Aydın Söke Belediyesi Başkan Yardımcısı mahalle muhtarlarından sorunları dinliyor
AYDIN (İHA) – Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan önderliğinde belediye başkan yardımcısı mahalle muhtarlarını ziyaret ediyor.
Mahallelerdeki ihtiyaçlar tespit edilerek, konuya ilişkin kapsamlı bir çalışma yapılacağı öğrenildi.
SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR
Söke Belediyesi Başkan Dr. Mustafa İberya Arıkan önderliğinde ‘Çözüm odaklı belediyecilik’ parolasıyla çalışmalarına, seçim sonrası da kaldığı yerden devam ediyor. Söke Belediye Başkan Yardımcısı Yağız Pullukçu, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek sorunları yerinde dinliyor.
KAPSAMLI ÇALIŞMA BAŞLATILDI
Ziyaretlerde Başkan Yardımcısı Yağız Pulukçu’ya Muhtarlar Müdürü Velittin Tekeli başta olmak üzere ilgili birim müdürleri de eşlik ederken; mahallelerdeki ihtiyaçları tespit etmek üzere kapsamlı bir çalışma başlatıldı.
Yeniköy, Burunköy ve Bağarası'ndan başlayan ziyaretler, Güllübahçe, Akçakonak, Atburgazı, Yuvaca ve Doğanbey mahalleleri güzergahında devam etti. Söke Belediyesi mahallelerde karşılaşılan sorunları doğrudan yerinde tespit ediyor ve ilgili müdürlüklere ileterek hızlı çözümler üretmeye çalışıyor.
Belediyenin başlatmış olduğu bu çalışma mahalle sakinleri tarafından büyük takdir topladı.