Aydın Söke AK Parti İlçe Teşkilatında yeni yönetim belirlendi

AK Parti Söke İlçe Teşkilatı yeni yönetiminde yer alan isimler belirlendi.
Aydın Söke AK Parti İlçe Teşkilatında yeni yönetim belirlendi

AK Parti Söke İlçe Teşkilatı Başkanlığı'na Av. Fatih Gürer'in atanmasının ardından yeni ilçe yönetim kurulları düzenlen basın toplantısı ile ilan edildi. Yeni başkanın yönetimde yer vermiş olduğu isimler basın toplantısı ile kamuoyuna ilan edildi.

AK Parti İlçe Başkanı Av. Fatih Gürer yapmış olduğu açıklamasında karma bir yönetim kurulu belirlediklerini, 9 çiftçi, 18 üniversite mezunu, 30 yaş altında 6 genç, daha önceden görev yapmış 2 gençlik kolları başkanı, geçen dönem kadın kolları başkanı, 5 avukat, 3 mühendisin yeni kurulda görev aldıklarını ifade etti. Yeni yönetim olarak yerel seçimlerde Cumhur İttifakının başarısı için çalışacaklarını belirten Gürer Söke'yi AK Partili belediye anlayışı ile tanıştıracaklarını ifade etti.

SÖKE AK PARTİ YÖNETİMİNDE KİMLER YER ALDI?

AK Parti İlçe Başkanı Av. Fatih Gürer, ilçe yönetimin 9 çiftçi, 18 üniversite mezunu, 30 yaş altında 6 genç, daha önceden görev yapmış 2 gençlik kolları başkanı, geçen dönem kadın kolları başkanı, 5 avukat, 3 mühendisin yer aldığını söyledi.

Yeni yönetimde ilk kez ana kademede görev yapacak 15 yeni isim bulunurken, bu isimlerden 6'sı ilk kez siyasette yer alacak kişiler oldu. 7 Ekim'de yapılacak olan büyük kurultaya kadar parti içerisinde düzenlemeleri yapacaklarını ardından yeni yönetim kurulu olarak yerel seçimlere odaklanacaklarını belirten Fatih Gürer; “Biz Ak Parti ilçe yönetimi olarak yerel seçimlerde Cumhur ittifakının başarısı için çalışacağız.

aydin.jpg

Yerel seçimlerde alınacak başarı ile Söke'yi, Aydın'ı belediyecilik hizmetleri ile tanıştırmak istiyoruz” dedi. Fatih Gürer kadın kolları başkanının önümüzdeki hafta kamuoyuna açıklanacağını belirtti. Ak Parti'nin Fatih Gürer Başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor:

Mehmet Sercan Coşkun, Hakan Selçukoğulları, Hülya Yıldırım, Arzu Ünal, Mehmet Sordabak, Engin ağaoğlu, Funda Tanrıöver, Oktay İşbiter, Ömer Demirci, Ufuk Asrav, Fethat Aka, Ömer Gümüş, Umut Bademci, Mustafa Afacan, Mustafa Ayhan, Hasan Bayraktar, Süleyman Şami, Süleyman Yılmaz, Aykut Zingal, Erdem Tan, Turay Kavgacı, Gülseren Kaya, Halil İbrahim Yalnız, Şuhayip Sümer, Musa Kazım ünal, Ayhan Demirci, Esin Özhavutçu, Yunus Emin Gül, Erkan Güler.

Yeni yönetim kurulu ile çalışmalara başlayan Söke AK Parti yönetimi 2024 yerel seçimleri için çalışmalara start verdi.