Aydın Denizli otobanı ve Aydın Şehir Hastanesi'nin açılış tarihleri açıklandı!

AK Parti Aydın İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Milletvekili Mustafa Savaş Aydın’da iki önemli projenin ne zaman hizmete alınacaklarını duyurdu.
Aydın  Denizli otobanı ve Aydın Şehir Hastanesi'nin açılış tarihleri açıklandı!

AK Parti Aydın İl Başkanlığı’nda bayramlaşma töreni yapıldı. Bu törene yoğun bir katılım gösterilirken yapılan konuşmalar dikkat çekiciydi. Özellikle Aydın AK Parti Milletvekili Mustafa Savaş iki önemli proje için tarih açıklaması yaptı.

Milletvekili Mustafa Savaş’ın açıklamasına göre Aydın – Denizli otoyolu Eylül ayında hizmete girecek. Bunun yanında Aydın Şehir Hastanesi de Ocak ayında vatandaşların hizmetine sunulacak. Bu iki önemli projeyi yakından takip ettiklerini açıklayan Mustafa Savaş herhangi bir aksama olmayacağını söyledi.

Partililerin bayramını kutlayan AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, şehitleri rahmetle anıp Filistin’deki katliamın bir an önce durmasını istedi. Bir ve diri olduklarında yapamayacakları hiçbir şeyin olmadığını vurgulayan Başkan Ökten, daha nice bayramlarda buluşmayı Allah’ın nasip etmesini dileyerek partililere iyi bayramlar diledi.

Daha sonra sırasıyla Milletvekilleri de birer konuşma yapıp partililerle bayramlaştılar.

Savaş, şehir hastanesi ve otoban için tarih verdi

Yerel seçimlerde üst üste aldığı 3 yenilginin ardından eleştirilerin odağında tutulan, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, partililere sevdikleriyle birlikte güzel bir bayram geçirmelerini dileyerek siyasette ortak akıl ve istişarenin öneminden söz etti. Savaş, “Biz bir olursak, beraber olursak bütün engelleri aşarız. Genel seçimlerin üzerinden bir yıl geçti. Zor bir seçimdi. O zor ve tarihi seçimi biz kazandık. Milletimiz Cumhurbaşkanımızdan yana tavrını kullandı. Ama yaklaşık 10 ay sonraki yerel seçimde farklı bir tercihte bulundu. Aziz milletimizin bu kararına ve tercihine saygı duyuyoruz. Artık seçimler geride kaldı, önümüze bakacağız. Seçimsiz dört yıllık bir dönem var. Bu dört yıllık dönem vatandaşımıza hizmet etmek adına eser ve hizmet siyasetimize tekrar kaldığı yerden devam etmek adına hep birlikte var gücümüzle çalışacağız. Aydın’da yapımı devam eden yatırımların da takipçisi olacağız. İnşallah ağustos ayında en geç eylül ayında Aydın-Denizli otoyolunu açacağız. Şehir Hastanesini de bu yılın sonunda veya Ocak ayında da onu da açacağız. Söke’de Hükümet Konağı, Karpuzlu’da hükümet konağı, bir çok spor, tarım, sağlık, eğitim ile ilgili bir çok yatırımlar devam ediyor. Bu yatırımların takipçisi olacağız” dedi.

Konuşmaların tamamlanmasının ardından etkinliğe katılan AK Partililer teker teker birbirleriyle bayramlaştılar. AK Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından bayramlaşma töreninde partililere meyve, suyu, su, şeker ve kolonya ikram edildi. Törene katılan Ak Partililer etkinlikten oldukça memnun bir şekilde ayrıldılar.

Kaynak:Haber Kaynağı