AK Parti Uşak Teşkilatı Anneleri Unutmadı

AK Parti Uşak İl Teşkilatı, anneler günü nedeniyle kentteki parklarda çocuklarıyla zaman geçiren annelere karanfil hediye ederek günlerini tebrik etti.
AK Parti Uşak Teşkilatı Anneleri Unutmadı

AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertuğrul, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mıllık, milletvekili aday adayları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte kentteki işlek noktalar ziyaret edildi.

Pazar günü nedeniyle çocukları ve eşleriyle birlikte anneler günü nedeniyle zaman geçiren annelere birer karanfil verilerek, günleri tebrik edildi.

Annelerin tüm toplumlar açısından çok önemli bir yeri olduğunu belirten İl Başkanı Mehmet Çakın, “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) cennetin anaların ayakları altında olduğunu öğütlüyor. Yer yüzünde yavrusunu hiçbir karşılık beklemeden, koşulsuz seven ve geleceğe hazırlayan yegane varlıklarımız annelerimizdir. Bizler de AK Parti Uşak İl Teşkilatı olarak annelerimizin bu anlamlı gününü kutlamak istedik. Teşkilat mensuplarımızla birlikte hallerini ve hatırlarını sorduk. Bizim için mayıs ayının ikinci pazarı değil, her gün anneler günüdür. Bu anlamlı günde, ebediyete intikal eden tüm annelerimizi saygı ve rahmetle anıyor, esenlikler diliyorum” dedi.

Öte yandan AK Parti Uşak İl Teşkilatı, Seçim koordinasyon merkezinde toplanarak İsmetpaşa Caddesi boyunca annelere karanfil dağıtarak ardından Tiritoğlu Parkı’nda açılan üye kayıt standını da ziyaret ettiler.