AK Parti Uşak sahaya indi

AK Parti Uşak teşkilatı seçim çalışmalarına başladı, milletvekili aday adaylarının da katılımıyla kent merkezinde esnaflar ve vatandaşlar ziyaret edildi.
AK Parti Uşak sahaya indi

AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, partisinin 27. Dönem milletvekili aday adaylarının birlik ve beraberlik içinde seçim çalışmalarına katıldığını belirtti.

Seçim çalışmaları ve gündem hakkında konuşan Çakın, “24 Haziran sabahı da ülkemiz için kurulan tüm tuzaklar boşa çıkacak ve 2023’ün büyük ve güçlü Türkiye’sinin gelişimi devam edecektir” dedi .

AK Parti Uşak İl Teşkilatı, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Uşak İl Teşkilatı mensupları ve 24 Haziran seçimleri için milletvekilliğine aday adaylığını açıklayanlarla kentin farklı noktalarında esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaptı. Ziyaretlere AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertuğrul, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mıllık ve parti teşkilatının çeşitli kademelerinde görev alanlar eşlik etti.

Milletvekili aday adayları, esnaf ve vatandaşlara AK Parti’nin 2002 yılında bu tarafa yaptığı hizmetleri anlatarak  24 Haziran seçimlerinin önemine vugu yaptılar.

Milletvekilli aday adaylarının parti çalışmalarına destek vermesinin önemli olduğunu ifade eden İl Başkanı Mehmet Çakın, birlik ve beraberliğin kesin adaylar belli olduktan sonra da devam edeceğini söyledi. AK Parti’de görev alan yöneticiler ve partiye gönül verenler arasında hiçbir farkın bulunmadığını kaydeden Mehmet Çakın, “AK Parti rozetini takmak başlı başına bir ayrıcalıktır ve bunun anlamı toplum için çalışmayı kabul etmektir. Bu düşüncede olan 30 arkadaşımız, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı oldular ve şimdiden hizmetleri ve Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu vatandaşımıza anlatmaya başladılar. Önümüzdeki günlerde kesin adaylarımız belirlenecek ve 24 Haziran’a kadar yine birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Son dönemlerde muhalefetin Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik negatif söylemlerde bulunduğunu ve bunun bir algı operasyonu için yapıldığını belirten Mehmet Çakın, “Muhalefetin hepsini birleştirseniz, bir tane adam çıkmıyor ve bu nedenle hepsi birden milletin adamı olarak bilinen sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yıpratmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Muhalefetin mevcut iktidarı eleştirmesini doğal karşılıyoruz fakat bunu yaparken, dışarıdaki Türkiye düşmanlarıyla iş tutmalarını doğru bulmuyor ve takdiri halkımıza bırakıyoruz. Bizler bugüne kadar bir çok zorluk ve engelle karşılaştık. Bize zarar vermek için hep oyunlar oynandı ve dik durduk. Asla iç ve dış mihrakların desteğine ihtiyaç duymadık, önce Allah’a sonra büyük Türk milletine güvendik. Çok şükür bugüne kadar Rabbim bizleri utandırmadı ve kurulan tüm tuzakları boşa çıkardı. 24 Haziran sabahı da ülkemiz için kurulan tüm tuzaklar boşa çıkacak ve 2023’ün büyük ve güçlü Türkiye’sinin gelişimi devam edecektir” diye konuştu.