AK parti Uşak İl Teşkilatında Kongre Hazırlığı

AK Parti Uşak İl Başkanlığı, 25 Ocak Pazartesi günü düzenlenecek olan 7. Olağan Kongresinin son hazırlıklarını yapıyor.

POLİTİKA 15.01.2021, 12:07

AK parti Uşak İl Teşkilatında Kongre Hazırlığı

AK Parti Uşak İl Başkanlığı, 25 Ocak Pazartesi günü düzenlenecek olan 7. Olağan Kongresinin son hazırlıklarını yapıyor.

POLİTİKA 15.01.2021, 12:07
AK parti Uşak İl Teşkilatında Kongre Hazırlığı

Uşak’ta tüm ilçe kongrelerini tamamlayan AK Parti Uşak İl Başkanlığı 25 Ocak Pazartesi günü saat:11.00 de Huzurkent de bulunan yeni spor salonunun da yapılacak olan 7. Olağan Kongresine hazırlanıyor.

Mevcut AK Parti Uşak İl Başkanı Avukat Fahrettin Tuğrul’un il başkanlığı seçimlerine tek liste ile katılacağı öğrenildi. AK Parti Uşak 7. Olağan Kongresi için dışarıdan gelecek misafirler hakkında da temaslar devam ediyor.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve Uşak Koordinatörü Osman Boyraz’ın kesin katılacağı kongreye, katılacak  Genel Başkan Yardımcısının ise diğer illerin kongrelerine göre belirleneceği öğrenildi.

Pandemi önlemleri, maske ve mesafe kurallarına göre yapılması planlanan 7. Olağan Kongreye Uşak’ta faal STK temsilcilerinin davet edildiği belirtildi.

Kongrede Uşak il genelinde toplam 600 delege ve doğal delegenin oy kullanacağını belirten AK Parti Uşak İl Başkanı Avukat Fahrettin Tuğrul, “İl Başkanlığımın son bir yılında tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz ve ilimizde de salgından dolayı zor bir süreç yaşadık. Bu süreci, dünyadaki diğer ülkelere göre devletimizin başarı ile atlattığını düşünüyorum.

Biz de Uşak İl teşkilatı olarak mahalle temsilcilerimizden aldığımız tüm sorunları partimizden edindiğimiz 20 yıllık kültür ile en yukarılara iletiyoruz. 7. Olağan Kongremiz, aynı zamanda teşkilatımız ve tüm partililerimiz için düğün günümüzdür. En güzel günümüzdür. Kongremizi bir şenlik havasında tamamlayacağız.

Ülkemizi, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 2023 hedeflerine ulaştırmak için Uşak il Teşkilatı olarak yeni dönemde de gece gündüz çalışacağız” şeklinde konuştu.

Yorumlar (2)
Murat DOĞAN 5 ay önce
UMPAŞ HOLDİNG'İN KADERİ OSB YÖNETİMİNİN ELİNDE, DOĞAL GAZ VE ELEKTRİK AÇILSA FABRİKA ÜRETİME BAŞLAYACAK AKPARTİ MİLLET VEKİLLERİ VE İL BAŞKANLARINDAN RİCAM SERONAVA SERAMİK FAALİYETE GEÇMESİ İÇİN UŞAK İLİMİZİN DEV KURULUŞUNA DESTEK OLUNMASINI RİCA EDERİM
Kemal CAN 5 ay önce
Murat bey çok duyarlı bir hemşerimiz helal olsun 800 çalışanı olan ilimizin dev firması elektrik borcundan faaliyete geçirmiştir yazık yıl ,2021 Uşak kaymetmez umarım sahip çıkacak siyasiler nerede yerel yönetimler nerede hayret