AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları'nda yeni yönetim görevi devraldı!

AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanlığında görev devir teslim töreni gerçekleştirildi.
AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları'nda yeni yönetim görevi devraldı!

AK Parti'de 2024 yerel seçimleri için çalışmalar başlarken gençlik kollarında da görev değişimleri tüm hızı ile sürüyor. Bu kapsamda AK Parti'nin Kütahya İl Gençlik Kollarında da yeni yönetim görevi devraldı.

Bir süre önce Usame Doğan'ın 'Affını isteyerek' görevden ayrılmasının ardından, AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Melih Berk Sildir getirilmişti. Yeni yönetim kurulunun oluşmasıyla parti binasında görev devir teslim töreni gerçekleştirildi.

AK PARTİ KÜTAHYA İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Melih Berk Sildir, "Fitneye fesada fırsat vermeden bir süreç yaşandı. Gençlik Kolları Başkanlığı için 7 tane aday çıktı.

kutahya-1.jpg

4 arkadaşımızla Ankara'ya mülakata gittik. Kütahya tarihinde bir ilk yaşandı. 7 arkadaşımızda şu an listemizde ve aktif olarak görev alacaklar. Böyle bir tabloyu görmek sevindirici" diye konuştu.

kutahya-2.jpg

Yeni Başkan olarak göreve başlayan Melih Berk Sildir yaptığı konuşmasında teşekkürlerini sunarken görevinden affını isteyen Usame Doğan'da her daim AK Parti'ye hizmet etmeye devam edeceğini söyledi. Yeni yönetim listesi ise şu şekilde açıklandı:

kutahya-3.jpg

Başkan Melih Berk Sildir, yeni yönetim kurulunun Ahmet Akpınar, Ali Furkan Demiral, Ali Göktekin, Ali Han Kahraman, Ali Var, Alime Nur Özgayha, Burak Tan, Derya Çelik, Enes Keman, Fatma Gül Erkeler, Gülcan Poyraz, Hakan Uyanık, Hanife Gül, Hasan Toprak, Hüseyin Arlı, Hüseyin Elibol, İdris Sönmez, Kemal Sönmez, Mehmet Dursun, Meryem Aktaş, Muhammed Ali Malkaç, Muhammed Dursun, Muhammed İkbal Demiralp, Musa Bayram, Mustafa Yanık, Nail Kaya, Oğuzhan İnce, Okan Durdu, Özgür Yılmaz, Sefa Kipir, Şamil Deveci, Şefika Eğilmez, Tolgahan Emeksiz, Ümit Tort, Yunus Oktay, Yunus Soygür, Yusuf Karaca, Yusuf Tuncel ve Zeliha Rumeysa Aksu.

kutahya-4.jpg

Yeni yönetim görevini devralarak dün itibari ile çalışmalara başlarken hedef 2024 yerel seçimleri olarak belirlendi.