KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ 

Teknoak Bilişim Teknolojileri Day. Tük. Mal. Tur. Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ 
Kenan Arslan

HABER EDİTÖRLERİ 

Deniz Çağan Arslan

Canberk Balcılar

Ali Erk Arslan

Kader Arslan

Özkan Yavaş


YAZILIM & SERVİS YER SAĞLAYICI

TE BİLİŞİM

Merkez Mh. Göktürk Cd. Su Venue Residence B Blok K5 N11 Göktürk / Eyüpsultan / İstanbul

HABER AJANSLARI 
Anadolu Ajansı (AA) & İhlas Haber Ajansı (İHA)


İLETİŞİM & E-POSTA

GSM : +90 532 050 32 64
haber@usakgundem.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI - usakgundem.com'da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. usakgundem.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, usakgundem.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 usakgundem.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları usakgundem.com'a aittir. usakgundem.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar usakgundem.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
usakgundem.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. usakgundem.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on usakgundem.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on usakgundem.com are opened on a new page. usakgundem.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.