Uşaklı gençler 19 Mayıs festivali ile müziğe doydu!

Uşak Belediyesi tarafından organize edilen Gençlik Festivali eğlenceli anlara ev sahipliği yaparken Uşaklı gençler müziğe doydu!
Uşaklı gençler 19 Mayıs festivali ile müziğe doydu!

Uşak'ta 19 Mayıs kutlamaları büyük bir coşkuya sahne olurken Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen gençlik festivalinin ikinci gününde de renkli görüntüler yaşandı. Belediyenin kurmuş olduğu festival alanında pek çok etkinlik düzenlenirken gün muhteşem konser programı ile kapanış yaptı.

Festival alanında Balon Futbolu, Rodeo, Karaoke, Dev Monopoly, Poligon gibi etkinlikler her yaş grubundan Uşaklıya zevkli bir gün yaşattı. Kentte hizmet veren esnafların açtığı stantlar gün boyunca vatandaşlar tarafından ziyaret edildi. Aynı zamanda festivalde farklı lezzetler deneyen vatandaşlar, keyifle alışveriş yaparak doyasıya eğlendi.

GENÇLİK BAYRAMI TÜM COŞKUSU İLE KUTLANDI!

Akşam saatlerinde Uşak Valiliği tarafından Atapark’ta düzenlenen "Gençlik Yürüyüşü" ile binlerce genç ellerinde al bayraklar, dillerinde gençlik sloganlarıyla bir araya geldi. Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım ve Uşak Valisi Sayın Dr. Turan Ergün’ün yanı sıra diğer protokol üyeleri de coşkulu yürüyüşe katılarak gençlerle buluştu. Al bayrağımızı gururla dalgalandıran gençler ve Uşaklı vatandaşların da katıldığı yürüyüş şehirde büyük ses getirdi.

festival-1.jpg

UŞAKLI GENÇLER MÜZİĞE DOYDU!

Gururlu yürüyüşün ardından sahne alan Dj Deejavus Narkoz Grubu öncesi gençleri coşturdu. Saat 20:00’de ön grup olarak sahne alan Narkoz hızlı bir giriş yaptı. Muhteşem yorumlarıyla festival alanını ısıtan grup müzikseverlere coşkulu anlar yaşattı.

festival-2.jpg

İlk şarkının ardından Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım müzisyenlere hediyelerini takdim ederek; “Gençler, bu bayramı artık hep böyle kutlayacağız. Sizin coşkunuzu gördükçe ben daha da mutlu oluyorum” dedi. Narkoz Grubu'nun hemen ardından Pera grubu sahnenin tozunu attırarak gençlerin coşkusuna coşku kattı. “Biri vardı, Sensiz ben” gibi her nesilden Uşaklının bildiği şarkıları seslendiren grup; gençlerin de eşlik ettiği unutulmaz eserleri Uşak semalarında yankılandırdı.

festival-3.jpg

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım'da gençlerle şarkılara eşlik ederken Pera tarafından seslendirilen şarkıların gençlerin yeni şarkıları olduğunu ancak kendisinin de severek dinlediğini aktardı. Düzenlenen gençlik festivali sonunda Başkan Yalım sanatçılara şehrimizle özdeşleşen hediyeler takdim ederken hatıra resimlerinin çekilmesi ile muhteşem konser son buldu. Geriye ise gençlerin ve kendisini her daim genç hisseden Uşaklıların eğlenceye doyduğu anların görünteleri kaldı.