Uşak'ta çekilmişti! Bulutların Üstünde filminin vizyon tarihi açıklandı

Komedi Dram türünde çekilen ve çekimleri Uşak'ta tamamlanan Bulutların Üstünde filmi için vizyon tarihi belli oldu.
Uşak'ta çekilmişti! Bulutların Üstünde filminin vizyon tarihi açıklandı

Uşak'ta çekilmişti! Bulutların Üstünde filminin vizyon tarihi açıklandı - Tamamı Uşak'ta çekilen ve farklı konusu ile dikkat çeken Bulutların Üstünde filmi için merakla beklenen vizyon tarihi açıklandı. 

Başrollerinde Ruhi Sarı ve Cemal Hünal’ın oyuncu kadrosunda Kerim Aydemir, Gamze Karababa ve Özge Aydın gibi isimlerin yer aldığı Bulutların Üstünde filmi için vizyon tarihi 8 Eylül 2023 olarak ilan edildi. 

BULUTLARIN ÜSTÜNDE FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Bulutların Üstünde adı verilen vizyona girecek yeni Türk filmleri araında yer alan yapım için beklenen vizyon tarihi ilan edildi. Tamamı Uşak'ta çekilen komedi-dram türündeki "Bulutların Üstünde" filminin yeni vizyon tarihi belli oldu.

Başrollerinde Ruhi Sarı ve Cemal Hünal’ın oyuncu kadrosunda Kerim Aydemir, Gamze Karababa ve Özge Aydın’ın yer aldığı “Bulutların Üstünde” adlı sinema filminin yeni vizyon tarihi belli oldu. Filmin Temmuz’daki vizyon tarihi 8 Eylül 2023 olarak güncellendi.

Uşak İl Kültür Turizm Müdürlüğünün katkısıyla tamamı Uşak'ta çekilen, Deniz Çınar’ın yazıp yönettiği komedi-dram türündeki "Bulutların Üstünde" filmi bir gazetede muhabir olarak çalışan Gökhan'ın (Cemal Hünal) ıssız bir yerde arabası ve telefonunun bozulmasının ardından lakabı ‘Bulut Avcısı’ olan Barış’la (Ruhi Sarı) yollarının kesişmesi ile birlikte başlarından geçen tuhaf olayları konu alıyor.

Film sinemaseverlerin yanı sıra Uşak'ta çekilmiş olması nedeni ile Uşaklılar tarafından da merakla bekleniyordu.