Manisa'da Emir Can İğrek fırtınası! Festivalde sahne aldı, binlerce hayranıyla buluştu!

Manisa’nın Kula ilçesinde ünlü şarkıcı Emir Can İğrek fırtınası esti. Binlerce hayranıyla Beşibiryerde Turizm ve Sanat Festivali’nde buluşan ünlü şarkıcı başarılı bir sahne performansı ortaya koydu.
Manisa'da Emir Can İğrek fırtınası! Festivalde sahne aldı, binlerce hayranıyla buluştu!

Beşibiryerde Turizm ve Sanat Festivali için Manisa’nın Kula ilçesine sanatçı akını devam ediyor. Festivalin ikinci gününde ünlü şarkıcı Emir Can İğrek sahne aldı ve binlerce hayranını şarkılarıyla coşturdu.

EMİR CAN İĞREK SAHNE ALDI!

Kula Belediyesi tarafından bu yıl 3. kez düzenlenen Beşibiryerde Turizm ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde ünlü şarkıcı Emir Can İğrek sahne aldı.

Kula Belediyesi tarafından bu yıl 3. kez düzenlenen ve dün Mustafa Yıldızdoğan konseri ile başlayan Beşibiryerde Turizm ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde uzun yıllardır müzik dünyasının içinde olan ve eserleriyle milyonlarca hayranın kalbinde taht kuran Emir Can İğrek sahne aldı.

1,5 SAATLİK KONSER

Binlerce hayranıyla buluşan ve seslendirdiği eserlerle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan ünlü şarkıcı Emir Can İğrek, yaklaşık 1 buçuk saat sahnede kaldı.

aw033397-05.jpg

YENİ ŞARKILARINI SESLENDİRDİ

Yaklaşık 15 gün önce 12 şarkılık "Parti İptal" isimli albümünü dinleyicilerle buluşturan ünlü şarkıcı Emir Can İğrek, albümde yer alan şarkıları da birer birer seslendirdi.

Alanı dolduran binlerce vatandaş da İğrek’in şarkılarına eşlik etti.

ÜNLÜ SANATÇIYA ÖDÜL!

Konser arasında sahneye çıkan Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir ve Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, ünlü şarkıcı ve ekibine hediyeler takdim etti.