İzmir'de genç modacılardan renkli defile

İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencileri Mezuniyet Sergisi ve Defilesi büyük ilgi gördü. 15 öğrencinin elinden çıkan 61 eserin sergilendiği koleksiyon tam not aldı.
İzmir'de genç modacılardan renkli defile

İzmir'de Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu Mezuniyet Sergisi ve Defilesi büyük beğeni topladı. Okulda eğitim gören 15 öğrenci tarafından hazırlanan 61 parçalık koleksiyon seyirciler tarafından uzun süre alkışlandı.

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN DEFİLESİ TAM NOT ALDI!

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi son sınıf öğrencileri, eğitim yolculuklarını SENSE (duyu) temalı ‘Mezuniyet Sergisi ve Defilesi' ile tamamladı.

defile-1.jpg

Tekstil ve Moda Tasarımı bölümünü bitiren 15 öğrencinin hazırladığı 61 parçadan oluşan özel koleksiyon, renkli bir defile ile izleyicilerin beğenisine sunuldu. Yapay zeka uygulamalarını da kullanarak teknoloji ile modayı birleştiren gençler, birbirinden şık, özel tasarımlarıyla geceye damgasını vurarak seyircilerden tam not aldı.

defile-2.jpg

Mimarlık, Endüstriyel Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı, İçmimarlık ve Çevre Tasarımı bölümlerinden mezun olan öğrencilerin yaklaşık 200 projesinin yer aldığı sergi de büyük beğeni topladı.

defile-3.jpg

İEÜ Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi'nin büyük heyecana sahne olan ‘Mezuniyet Sergisi ve Defilesi', kampüste gerçekleşti. Gençlerin büyük titizlikle hayata geçirdiği projeler, dijital bir katalog haline de getirilerek fakültenin web sitesinde sunuldu.

Geceye sektörden çok önemli isimler de ilgi gösterirken öğrencilerin ellerinden çıkan tasarımlar büyük beğeni topladı. Özgün tasarımlar ve farklı dokunuşlara sahip olan tasarımlar dikkat çekerken öğrencilerin başarılarının devamını diledi.

Kaynak:Haber Kaynağı