Dünyanın en ünlü dedektifi Uşak'ta! Beyaz perde şenlendi

Hafta sonu planı yapanlara vizyona yeni giren film önerileri geldi. Uşak sinemadaki filmler ile korku, drama, animasyon, komedi pek çok seçenek sunuldu.
Dünyanın en ünlü dedektifi Uşak'ta! Beyaz perde şenlendi

Beyaz perdede yeni filmler birbiri ardına vizyona girmeye devam ederken Uşak bu hafta dünyanın en iyi dedektifini ağırlamaya devam edecek. Vizyonda bu hafta animasyondan komediye, gerilimden maceraya, polisiyeden çocuk filmlerine çok sayıda seçenek yer alacak.

Dünyanın en ünlü dedektifi Hercule Poirot bir kere daha beyaz perdede izleyiciler ile buluşurken en çok izlenen filmler arasına adını yazdırmayı başardı. Hafta sonu kaliteli zaman geçirmek, arkadaşları ile eğlenmek, ailesi ile zaman geçirmek ve merakla beklediği filmleri izlemek isteyen kişiler film seçmekte zorlanacak. İşte vizyonda beklenen filmler...

UŞAK'TA SİNEMADAKİ FİLMLER! VİZYONA YENİ GİREN FİLMLER HANGİLERİ, SİNEMADA HANGİ FİLM VİZYONDA?

Uşaklılar için bu hafta vizyonda 12 film seçeneği bulunuyor. Farklı tarzlarda yer alan filmler her yaş grubuna hitap ederken bunlar arasında en dikkat çekenlerden biri de Venedik'te Cinayet olarak öne çıkıyor. Filmin konusu ise şu şekilde:

vizyon-2.jpg

"Venedikte Cinayet, Agatha Christie'nin Hallowe'en Party'sinden uyarlanan, Kenneth Branagh tarafından yönetilen bir Amerikan doğaüstü gerilim filmidir. Film, Doğu Ekspresinde Cinayet ve Nil'de Ölüm filmlerinin devamı niteliğindedir. Artık emekli olan ve kendi kendisini bir sürgüne mahkum eden dedektif Hercule Poirot, Venedik’te terkedilmiş, perili bir binada düzenlenen bir seansa gönüsüzce katılır. Misafirlerden biri öldüğünde Poirot, katilin kim olduğunu ortaya çıkarmak için harekete geçer"

vizyon-1.jpg

Cehennem Melekleri 4, Doru Macera Adası, Yıldız Tozu, Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi,

vizyon-3.jpg

Yüzüklerin Efendisi Kral'ın dönüşü, Kuru Otlar Üstüne, Yüzüklerin Efendisi İki Kule, Dehşetin Yüzü 2, Ammar 4, Kocamı Kim Öldürür, Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği vizyonda yer alacak filmler olarak öne çıktı.