Denizli'de Merkezefendi Kent Tiyatrosu perdesini açıyor

Yaz tatilinin sona ermesi ile beraber Denizli'de Kent Tiyatrosu sahnesi yeniden hareketleniyor.
Denizli'de Merkezefendi Kent Tiyatrosu perdesini açıyor

Denizli Merkezefendi Kent Tiyatrosu yeni sezonu açmak için hazırlıklarını tamamladı. Yaz tatilinin sona ermesinin ardından yeni sezona başlangıç yapacak olan ekip Denizlili tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

MERKEZEFENDİ KENT TİYARTOSU PERDESİNİ LÜTFEN KIZIMLA EVLENİR MİSİN? OYUNU İLE AÇIYOR!

Merkezefendi Belediyesi Kent Tiyatrosu oyuncuları, hafta sonu ücretsiz olarak sahneleyecekleri oyunla tiyatro severler ile bir araya gelecek. Kültür ve sanat faaliyetlerine tiyatro oyunları ile devam eden Merkezefendi Belediyesi, çalışmalarına yoğun bir tempo ile Merkezefendi Kültür Merkezi’nde devam ediyor.

tiyatro-1.jpg

Merkezefendi Kent Tiyatrosu 4. sezonunda perdesini 16 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de Muzaffer İzgü’nün kaleme aldığı ‘Lütfen Kızımla Evlenir Misiniz?’ isimli tiyatro oyunu ile açacak.

tiyatro-2.jpg

Merkezefendi Belediyesi Kent Tiyatrosu oyuncularının sahne alacağı oyun Merkezefendi Kültür Merkezi Petek Salon’da oynanacak.

tiyatro-3.jpg

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde sahnelenecek ücretsiz oyuna davetiye ile giriş yapılacaktır. Vatandaşlar, oyun davetiyelerini Merkezefendi Kültür Merkezi’nden temin edebilecek. Tiyatro sanatçıları oyuna tüm Denizlilileri davet etti.