Denizli Merkezefendi’de yaz konseri düzenlendi

Denizli Merkezefendi Belediye orkestrası tarafından verilen yaz konseri dinleyicilerin kulaklarının pasını sildi. Yaz konseri büyük alkış topladı.
Denizli Merkezefendi’de yaz konseri düzenlendi

Denizli Merkezefendi Belediyesi kültürel faaliyetlerine tüm hızı ile devam ederken Merkezefendi Belediyesi Orkestrası düzenlenen konserle kulakların pasını sildi. Sevindik Vadi Park'ta düzenlenen konser yoğun ilgi görürken konseri dinlemeye gelen vatandaşlar 2,5 saatlik bir müzik şölenine tanıklık ettiler.

MERKEZEFENDİ BELEDİYE ORKESTRASI KULAKLARIN PASINI SİLDİ!

Merkezefendi Belediyesi Orkestrası Sevindik Vadi Park’ta halk konseri gerçekleştirdi. Merkezefendililerin yaz akşamlarında keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen konser büyük ilgi gördü. Merkezefendililerin yaz akşamlarında keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen ve büyük ilgi gören konsere vatandaşlar coşkuyla katılım sağladı.

Konser alanını dolduran mahalle sakinleri için Merkezefendi Belediye Orkestrası, birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Merkezefendi sakinleri yaklaşık 2,5 saat süren etkinlik sırasında aileleri ile birlikte güzel bir yaz akşamı geçirdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sıcak yaz akşamlarında mahalle konserlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Merkezefendi Belediye Orkestramızın Sevindik Vadi Park'ta gerçekleştirdiği muhteşem konserde, birbirinden güzel şarkıları hemşerilerimizle birlikte dinledik, şarkılara birlikte eşlik ettik.

Müziğin ve sanatın güzelliğini Merkezefendimizin her noktasına taşıyoruz. Merkezefendi’mizi sanatın, kültürün ve eğlencenin merkezi yapma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız, yanınızda olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Konser alanını dolduran vatandaşlar orkestranın geniş repertuvarı sayesinde farklı çok sayıda şarkıya eşlik etme imkanı bulurken 2,5 saatlik konser beğeği topladı. Kültür ve eğlence faaliyetlerinin devam edeceğini belirten Başkan Şeniz Doğan, konsere katılan herkese teşekkürlerini sundu.

Kaynak:Haber Kaynağı