Aydın Söke'de müzikal gösteri tam not aldı!

Söke'de düzenlenen 80'ler 90'lar Gülümseten Hatıralar isimli müzikal gösteri seyircilerden bol bol alkış aldı.
Aydın Söke'de müzikal gösteri tam not aldı!

Aydın'ın Söke ilçesinde düzenlenen müzikal gösteri 80'ler 90'lar Gülümseten Hatıralar seyircilerden bol bol alkış aldı. Gece boyunca devam eden etkinlikte izleyenler zamanda keyifli bir yolculuğa notalar eşliğinde çıktı.

Bir döneme damgasını vuran aradan geçen yıllara rağmen hala severek dinlenilen birbirinden güzel şarkılar hep bir ağızdan söylenirken şarkılar seyircilerin de dahil edilmesiyle interaktif bir eğlenceye dönüştü. Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan gösteri sonrasında sahneye çıkarak hem gösteriye gelen Sökelilere hem de bu unutulmak akşamı yaşatan sanatçılara teşekkürlerini iletti.

SÖKE'DE UNUTULMAZ 80'LER 90'LAR ETKİNLİĞİ!

Aydın'ın Söke ilçesinde müzikal gösteri '80'ler 90'lar Gülümseten Hatıralar’ Söke'de sahnelendi. Etkileyici performanslarıyla izleyicilere keyifli anlar yaşatan sanatçılar, seyircilerden bol bol alkış aldı. Gecenin müzikal atmosferine ise klarnet sanatçısı Aytaç Bergamalı'nın büyük katkı sağladı.

soke-1.jpg

Geçmişin unutulmaz şarkılarına hep bir ağızdan eşlik edilirken, izleyiciler zamanda keyifli bir yolculuğa çıktı. Gösteri zaman zaman izleyicilerin de dahil olduğu interaktif bir eğlenceye dönüştü. Gösterinin sonunda Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan ünlü sanatçılara yaşattıkları keyifli zaman için Sökeliler adına teşekkür ederek, plaket ve çiçek takdim etti. Ünlü oyuncular Faruk Sofuoğlu ve Deniz Oral kendilerini Sökeli sanatseverlerle buluşturan Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan başta olmak üzere gösterinin gerçekleşmesinde emeği olan tüm belediye personeline teşekkür etti.

soke3.jpg

24 yıl önce Söke’de Efes Sineması’nda bir oyun sahnelediklerini hatırlatan ünlü oyuncu, sinemanın tadilatta olduğunu ve Şubat ayında faaliyete geçeceğini öğrendikleri için mutlu olduklarını ifade etti. Tekrar Söke’ye gelmek istediklerini belirten Sanatçılara; Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan’dan Şubat ayında Efes Sineması içinde davet aldı. Sökeliler unutulmaz anlar yaşarken düzenlenen etkinlik kulakların pasını silerken geçmişe duyulan özlemi ise bir nebze azalttı.