Afyonkarahisar'da yaz akşamları konserleri sürüyor

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Orkestrası düzenlediği yaz akşamları konserleri ile kulakların pasını silmeye devam ediyor.
Afyonkarahisar'da yaz akşamları konserleri sürüyor

Yaz aylarının gelmesi ile belediyelerin sosyal organizasyonları da artarken bu organizasyonlardan birine de Afyonkarahisar Belediyesi imza attı. Afyonkarahisar Belediyesi Kent Orkestrası tarafından verilen konserler vatandaşların yoğun ilgisini çekerken dinleyicilerden tam not almayı başardı.

AFYON'DA YAZ AKŞAMLARI KONSERLERİ SÜRÜYOR!

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Orkestrası tarafından düzenlenen Yaz Akşamları Konseri büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. İlki Veysel Eroğlu Parkında düzenlenen konserlerin bir sonraki durağı Karayolları Parkı oldu. Unutulmaz bir geceye imza atan yetenekli orkestra ve solistler izleyicilere müzik dolu anlar yaşattı.

afyon-kredi.jpg

Belediye Başkanı Burcu Köksal'ın da katılımıyla gerçekleşen özel gecede keyif dolu anlar yaşandı. Gece boyunca süren coşku, vatandaşların büyük beğenisini kazanırken her yaştan izleyici, müziğin tadını çıkararak keyifli bir akşam geçirdi.

Konser alanına geniş katılım dikkat çekerken özellikle de gençler çalan şarkılarla eğlenceli anlar yaşadı. Orkestra farklı yaş gruplarına yönelik geniş bir repartuar hazırlarken klasik müzikten pop müziğe kadar pek çok şarkı dinleyicilerin kulaklarının pasını sildi. Dinleyiciler konser sonrasında uzun süre orkestrayı alkışladılar.

Kaynak:Haber Kaynağı