Afyonkarahisar Gençlik haftası kutlama programı açıklandı

Tüm yurtta olduğu gibi Afyonkarahisar'da da 19 Mayıs Gençlik Haftası kutlamaları büyük bir coşku ile gerçekleştirilecek. Kutlama programı belli oldu...
Afyonkarahisar Gençlik haftası kutlama programı açıklandı

AFYONKARAHİSAR (İHA) - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için kutlama hazırlıkları tüm yurtta başlarken Afyonkarahisar'da da 9 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve 15-21 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri de belli oldu.

15 Mayıs 2024 Çarşamba günü itibari ile başlayan etkinlikler 21 Mayıs Salı gününe kadar devam edecek. Düzenlenen etkinlikler ile gençler ulu önder Atatürk tarafından kendilerine hediye edilen bayramı gönüllerince kutlayacaklar. Afyonkarahisar'da yapılacak olan etkinlikler belli oldu...

AFYONKARAHİSAR 19 MAYIS KUTLAMA PROGRAMI ETKİNLİKLERİ...

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve 15-21 Mayıs Gençlik Haftası coşkusu tüm Türkiye'yi sardığı gibi, Afyonkarahisar'ı da şimdiden sarmış durumda. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, Gençlik, Spor ve Yurt Hizmetleri Müdürleri ve 14 Yurt Müdürü ile Şuhut’ta bir araya gelerek heyecan dolu bir toplantı gerçekleştirdi.

Bu toplantıda, Gençlik Haftası boyunca Afyonkarahisar'da gerçekleştirilecek birbirinden güzel ve dopdolu faaliyetler ele alındı. İl Müdürü Kasapoğlu toplantının ardından yaptığı açıklamada Afyonkarahisarlıları gençlik ve spor faaliyetlerine katılmaya davet etti. Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı ve gençlik haftası boyunca yapılacak faaliyetler için hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Açıklanan program kapsamında 15 - 19 Mayıs tarihleri arasında Gençlik Merkezi etkinlikleri gerçekleştirilecek. Yine 15 - 21 Mayıs tarihleri arasında planlanan spor turnuvaları ve sportif gösteriler yapılacak. 18 Mayıs tarihinde gençlik yürüyüşü düzenlenirken 19 Mayıs tarihinde ise gençlik festivali ile coşku zirveye ulaşacak.