Hollywood ünlülerinin gizli güzellik sırrı Buz Maskesi! Yapımı kolay etkisi olay

Güzellikleri ile akılları baştan olan Hollywood ünlülerinin gizli güzellik sırları ortaya çıktı. Buz maskesi yapın hem gençleşin hem güzelleşin...
Hollywood ünlülerinin gizli güzellik sırrı Buz Maskesi! Yapımı kolay etkisi olay

Hollywood ünlülerinin gizli güzellik sırrı Buz Maskesi! Yapımı kolay etkisi olay - Hollywood ünlüleri sahip oldukları güzellik ile görenleri büyülemeye devam ederken ünlü isimlerin güzellik sırları da vatandaşların yakın takibi altına girmişti. Bu sırlardan biri daha ifşa oldu.

BUZ MASKESİ NEDİR, NASIL YAPILIR?

Güzelliğinize güzellik katacak buz maskesi için gerekli malzemeler şu şekilde sıralandı:

1 şişe maden suyu

1 limon suyu

Buz kalıbı

Maden suyu ve limonu bir kapta karıştırın. Ardından buz kalıbına dökün ve derin dondurucaya atın. Cildinizi yıkayarak temizleyin ve ardından temiz cilde her sabah ve akşam sürün. Özellikle de sorunlu bölgelere daha fazla uygulamaya çalışın.

Buz maskesi özellikle de göz altı torbalarına karşı etkilidir. Gözenekleri sıkılaştırır kan dolaşımını arttırdığı için cildin daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Şişliklere ve morluklara iyi gelirken sivilceleri yok edici özelliğe sahiptir. Sarkmalara iyi gelmesi nedeniyle de tercih edilmektedir. Bu karışım aynı zamanda uçuk sorunu yaşayan kişilere de şifa olacaktır. Uçuğun hızlı iyileşmesini destekler.