Dümdüz bir karna sahip olmak meğer bu kadar kolaymış! Sezaryen göbeği bile yok olacak

Özellikle de kadınların baş belası olan göbek sorunu için uygulayabileceğiniz en pratik yöntem açıklandı. Evde yoğurdu olanlar hemen bunu yapsın.
Dümdüz bir karna sahip olmak meğer bu kadar kolaymış! Sezaryen göbeği bile yok olacak

Kadınlarda özellikle de doğum yapan kadınlarda son derece sık görünen göbek sorunu için uygulanabilecek en pratik yöntem açıklandı. Evinizde yoğurt varsa mutlaka bu tarifi deneyin ve karnınızın nasıl küçüldüğüne şahitlik edin...

DÜMDÜZ KARIN İÇİN YOĞURT KÜRÜ NASIL UYGULANIR?

Büyük bir bardağın içerisine 1 tatlı kaşığı yoğurt ekleyin. Üzerine 1 çay kaşığı zencefil ve 1 tatlı kaşığı tarçın katıp üzerine 1 şişe maden suyu ekleyin. Bu karışımı yoğur eriyene kadar iyice karıştırın. Sonrasında bu karışımı aç karnına tüketin. 5 gün boyunca uygulayın.

Karışımı yaptığınız süre boyunca beslenmenize ve günlük fiziksel aktivitelerinize dikkat edin. Kalori açığı yaratmak için beslenme miktarınızı mümkün mertebe azaltın ve sporu arttırın. Yani az yiyin çok hareket edin. Bu sayede kalori açığı oluşacak, vücut mümkün olan enerjiye kavuşmak için yağ dokusunu harcamaya başlayacaktır.

Karın vücuttaki en belalı bölge olup bu bölgede zayıflama için program bir bütün olarak görülmelidir. Yani beslenme ve spor aynı zamanda götürülmelidir. Karın bölgesini çalıştıran hareketler çok önemlidir. Ancak kısa sürede mucize etki yaratacak bir spor programı hayal edilmemelidir. Düzenli ve istikrarlı bir spor programı ile etki kaçınılmaz olacaktır.