Kepek sorunu yaşayanlar saçı dökülenler! Soğan kürü ile hepsi tarih olacak

Özellikle de ergenlik döneminde olan kişilerde ve yağlı cilt yapısına sahip olanlarda sıklıkla görülen kepek sorunu için soğan kürü tarifi açıklandı.
Kepek sorunu yaşayanlar saçı dökülenler! Soğan kürü ile hepsi tarih olacak

Saçlarda en sık yaşanan sorunların başında yer alan kepek sorunu için uygulayabileceğiniz en etkili yöntemlerden biri olan kuru soğan kürü açıklandı. Haftada 2 kere kullanabileceğiniz bu mucize kür sayesinde saçlarınız hem çok daha gür ve sık çıkacak hem de kepek sorunu tarih olacak!

SAÇLARDAKİ KEPEK SORUNU BU YÖNTEMLE TARİH OLACAK!

Saçlarda bulunan kepek sorununu çözecek olan etkili yöntem arayan kişilere soğan kürü açıklandı. Kafa derisinde sorun olan, egzama ve sivilce gibi sorunlarla uğraşan kişilere yönelik olarak açıklanan kürde haftada 2 kere düzenli kullanım tavsiye ediliyor.

Bu kürü yapmak için hiçbir ekstra malzemede gerekmiyor. Bunun için 2 tane kabuklu soğanı 4 parçaya bölün ve küçük bir tencerenin ya da büyük bir cezvenin içerisine koyun. Üzerini geçecek kadar sıcak su ekleyerek kaynamaya bırakın.

15 dakika bekledikten sonra altını kapatın ve ılıması için bekleyin. Ardından bu suyu saçlarınızın köküne masaj yaparak uygulayın. Saçlarınızda 1 saat kadar bekletin ve banyo olun. Bu yöntemi haftada 2 kere uygulayın ve düzenli olarak yapmayı sürdürün. Sorununuz tarih olacaktır...