Uşak'ta Vali Ergün ve Başkan Çakın'dan esnaf ziyareti! Vatandaşın sorunlarını dinlediler!

Uşak Valisi Dr. Turan Ergün ile Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın kentte birlikte esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla bir araya geldiler.
Uşak'ta Vali Ergün ve Başkan Çakın'dan esnaf ziyareti! Vatandaşın sorunlarını dinlediler!

Uşak Valisi Dr. Turan Ergün ile Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın şehirde esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla buluştular. Bir anda karşılarında vali ile belediye başkanını görev vatandaşlar ise yaşadıkları bazı sorunları en yetkili isimlere iletme imkanı buldular. Vatandaşlardan gelen talepleri dinleyen Uşak Valisi Dr. Turan Ergün ile Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ilgili konuların araştırılarak değerlendirileceğinin sözünü verdiler.

VALİ VE BELEDİYE BAŞKANINDAN ESNAF ZİYARETİ!

Uşak Valisi Dr. Turan Ergün ve Belediye Başkanı Mehmet Çakın esnaf ziyaretinde bulundu.

Uşak Valisi Dr. Turan Ergün ve Belediye Başkanı Mehmet Çakın esnaf ziyaretinde bulunarak esnafa bol kazanç diledi. Vali Ergün ve Başkan Çakın ile birlikte, İsmet Paşa Caddesi, Hakkı Yağcı Caddesi ve Ali Galip Kaya Sokaktaki işlek bölgelerdeki esnaf ve vatandaşla bir araya geldi.

Vali Ergün ve Başkan Çakın burada esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, varsa talep ve önerilerini dinlediler. Esnafları tek tek gezen Vali Ergün ve Başkan Çakın, ziyarette esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

Vatandaşlar ve esnaflar tarafından sıcak ve samimi karşılanması sonrası esnaflar teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.