Uşaklı Kadın Kuaförleri Peri Bacalarının Saçını Yapmaya Gidiyor

Uşaklı 90 kadın kuaförü, Nevşehir Kapadokya Bölgesi’ndeki Peri Bacalarını görmek için yola çıktı.
Uşaklı Kadın Kuaförleri Peri Bacalarının Saçını Yapmaya Gidiyor

Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen yurtiçi kültür gezileri kapsamında erkek kuaförlerden sonra Uşaklı kadın kuaförlerini de Kapadokya’ya gönderdi. Kadın kuaförlerini uğurlamaya gelen Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, esnafın mutluluğuna belediye olarak çok önem verdiklerini belirterek, “Esnaf toplumun aynasıdır. Esnafı mutlu olan toplum mutlu bir toplumdur” dedi.

CAHAN “ESNAFIN MUTLULUĞU HİZMETE YANSIYOR”

Uşak Belediyesi’nin Esnaf Odaları ile güzel bir diyalogu olduğunu söyleyen Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan “ Esnaf odalarımızla Uşak Belediyesi olarak ortak akılla, elele  vererek güzel hizmetler veriyoruz. Birlik ve beraberliğimiz her şeyden önce geliyor. Daha önce erkek berberlerimizi ve kuaförlerimizi aileleriyle birlikte Kapadokya’ya göndermiştik. Bugün de bayan kuaförlerimizi aileleriyle birlikte Kapadokya gezisine uğurluyoruz. Uşak’ımız gelişmesi güzelleşmesinde esnaflarımızın da payının olduğunu düşünüyoruz. Her yeni yer insanımıza başka güzellikler katıyor. Yoğun çalışma temposundan arındırıyor. Hizmet kalitemizi geliştiriyor. Biz de bunda katkımız olduğunu düşünerek mutlu oluyoruz.  Herkese hayırlı yolculuklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Erkek kuaförleri ile Kapadokya’yı ziyaret ettiğini belirten Uşak Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ayçiçek “belediyenin bizlere sağlamış olduğu hizmetlerden memnunuz. Bundan sonra ki ziyaretlerimiz içinde yardımcı olacağını biliyoruz. Birlik ve beraberliğimize yardımcı olan Uşak Belediyesine ve özellikle her koşulda yanımızda olan Belediye Başkanımız Sayın Nurullah Cahan’a teşekkür ederim” dedi.