Uşak’ın Sevilen İl Müdürü Yola Çıktı

Ani bir kararla Kütahya Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret ile koltukları değiştirilen Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürü Tahir Emre Can, tüm Uşaklıdan helallik istedi.

GÜNCEL 02.12.2021, 12:51

Uşak’ın Sevilen İl Müdürü Yola Çıktı

Ani bir kararla Kütahya Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret ile koltukları değiştirilen Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürü Tahir Emre Can, tüm Uşaklıdan helallik istedi.

GÜNCEL 02.12.2021, 12:51
Uşak’ın Sevilen İl Müdürü Yola Çıktı

Kütahya’ya gitmek için hazırlıklara başlayan Uşaklı Müdür, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Uşak halkına, kendisine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti ve helallik istedi.

Can; “2016 yılında KYK ile başlayan 2019 yılında kurumların birleşmesi ile Uşak Gençlik ve Spor il Müdürlüğü olarak devam eden görevimden, teamüller gereği Kütahya Gençlik ve Spor il Müdürü olarak görevlendirilmemden dolayı ayrılıyorum. Görev surem boyunca elimden geldiğince gücüm yettiğince devletime, şehrime, gençlerimize hizmet etmeye gayret ettim. Bu hizmet fırsatını nasip ettiği için Rabbime ne kadar şükretsem azdır. Bu süre zarfında bize her zaman destek olan Sn Bakanımıza, Sn. Bakan Yardımcımıza, Sn. Valimize, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, il Başkanlarımıza şükranlarımı arz ediyorum. Yine aynı şekilde uyumla çalıştığımız ASKF’ye, tüm spor kulüplerimize, antrenörlerimize ve ismini sayamadığım tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim.  Bir çok hizmetin gerçekleşmesinde bizimle birlikte sahada fedakarca çalışan yol arkadaşlarımıza ise ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.

Bir hatamız, kusurumuz, bilmeden kırdığımız, üzdüğümüz olduysa af ola.

Hakkınızı Helal ediniz.. “ dedi.

(SALİH KILINÇ / HABER)

Kaynak: UŞAK GÜNDEM
Yorumlar (4)
Tuncay 9 ay önce
Hellalik istemek moda oldu.Arkadaş görev yaparken dikkatli ol,dikkatli iş yap bak o zaman helallik istemeye gerek kalmaz.Helallik isteyenin bir eksikliği varki bu yola başvuruyor
asıgurd73 9 ay önce
bu ara herkes bi helallik alma peşinde.. tabi makam mevki ve elbet biter biterde ömürde biter çok erken olmuş uşak halkından helallik istemeniz mdV.durup duruken bu il dişi beçayiş tayıni Müdürlüğü aseleten kapmak için...bu dönem meşhur oldu uşak ilinde Vekaleten il müdürlüğü bakma işleme vekaleten bakanlarda işleyiş ve işi ile deyil kişilerle uğraşmaktadırlar.o kadar müdürlük yapacak varken ğenç yaşta müdür olmanız vekaletende olsa simdi kütahyalı müdür vekili ile baceyiş yapıp asaleten müdürlüğe terfi bu dünyada yapılabilen bir işlem...ben uşaktaki kamu kurumuna Vekaleten atanan müdür VEkillerine olan hakkımı helal etmiyorum. kim haketmediği halde şu anki siyasi iktidarın güçünü kullanarak kendine güç elde etti makam mevki sahibi oldu ise hakımı helaletmiyorum şahsım olarak . her kim liyakatsız makam mevki sahibi oldu ise
Ali 9 ay önce
Giden müdür KYK'lar da ne yaptı ne etti bilmem ama gençlik spor müdürlüğünün orada bulunan sporcuların kısaca halleri şu şekildeydi.
1- Futbol antrenmanı yapan gençlerin ne bir düzgün soyunma odası var nede ellerini yüzlerini yıkayıp ihtiyaçlarını görecek yerleri.
2- Kapalı yüzme havuzu 80cm uzun, veliler çocuklarını dışarılarda bekliyorlardı, içerdeki temizlik personeli iş çıkmasın diye neredeyse salonun önüne dikenli tel ile barikat kuracaklar ve ne zaman gitsem koltuklara oturup sefa sürüyorlar....
3- Kapalı basketbol yada voleybol solonu ise ısıtma sistemi çalışıp çalışmamayı tercih ediyor, onlarında soyunma odaları bir nebze idare ediyor.
sonrada arkanda olup biteni görmeden tamamen kendi nefsini rahatlatmak için helallik istiyorsun.
Yönetici, idareci isen her yerde gözün olacak ki işini hakkıyla yap. Liyakat sadece makam üstü kişilere el oluşturup sahte istatistiklerle iş yapmakla olmuyor.
Diğer yeni gelen müdür de vatandaşını, sorumluluğu olduğu kurumları dinlemezse onunda yolu aynı olur.
......
UŞAK SEVDALISI 9 ay önce
Evet helallik istemek moda oldu.Zaten müdür bey'de bilmeden, istemeden kırdığım demiş, bilerek kırdıklarından bahsetmemişÇünkü onların haklarını helal etmeyeceğini bildiği için bizlerden istemiyor.